Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bayhan???

Xecutioner

Öne çıkan mesajlar

ya olay senin benim akrabam olayı değil adam suçunu çekmiş ve şimdide kendini müziğe vermek istiyo daha ne olsun.
hatırlatırım 2002 yılındaki yaralama cinayet hırsızlık gibi suçların yüzde 70 küsürü aftan yararlanarak dışarı çıkan insanlar tarafından işlenmiş bu adam seni yaralamaktansa şarkı söylemeyi seçip bu bataktan kurtulmuş ben bu adamı ödüllendirmeyimde de ne yapıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

Deep-Night
adam hırsızlık yapsa affedilebilir . ama bir can almak affedilemez o zaman bende seni öldüreyim bende şarkıcı olayım !
SilverSurfer
Adam bu şekilde herkesi uyutuyo sizde buna kanıyorsunuzya acıyorum size . Adam yarışmanın arkasına saklanıyor .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
İmza:Kat Temizlikçisi
[Bu imza zgrw tarafından 11 December 2003 14:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kalhiae, 12 January 2004 17:53 tarihinde demiş ki:
said:
Deep-Night, 12 January 2004 17:51 tarihinde demiş ki:
Adam ya açlıktan ölecek ölmemek için hırsızlık yapacak ya da en masum Şarkı söyleyecek ne yapsaydı yani?

Çalışabilirdi..
evet millet pazarlarda limon satıyor ama adam öldürmüyor[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zgrw, 12 January 2004 17:55 tarihinde demiş ki:
Deep-Night
adam hırsızlık yapsa affedilebilir . ama bir can almak affedilemez o zaman bende seni öldüreyim bende şarkıcı olayım !
SilverSurfer
Adam bu şekilde herkesi uyutuyo sizde buna kanıyorsunuzya acıyorum size . Adam yarışmanın arkasına saklanıyor .

e tmm abi o zaman herifi geri koyalım kodese peh
koymayalımda ödüllendirmeyilimde geyiğide baydı artık
Sosyal ağlarda paylaş

adamı kodese ne koyacaz . sadece yarışmadan elenmesi lazım . böyle bir adam ödül vermek benim tuafıma gidiyor .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

bu tür olaylar sadece bayhanın başına gelmiyor bu 1.
2. si kendini acındırmak için uydurmadığı ne malum[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ben hayatımda bıçakladıgı adamı hastaneye kaldıran
birini ilk defa goruyorum.bıcakladıgı kan kaybından olmuş bide kasıtlı yaptıgı bişi de deilmiş[signature][hline]Nanee nanee nane
Nane şekeri
Bu ne bahaneeeee
Şahaneyim şahane
Bundan sananeeee
Sosyal ağlarda paylaş

bence vijdan azabından yapmış . adam yaralama var , adma öldürme var , hırsızlıkta var . bu adam kasıtlı yapmış ( sen kazayla kaç kişi bıçakladın bu güne kadar ) . vijdan azabından hastaneye götürmüş[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

niye uğraşıyorsunuz burda herkes fikrini belirtti mi?evet güzel daha neyi tartışıyorsunuz ne karara varmaya çalışıyorsunuz?
dünyadaki tüm insanlar aynı şeyi düşünse ve yalnız biri farklı düşünse,nasıl ki o tek kişi tüm dünyanın fikrini değiştiremezse,tüm dünyanın da o tek kişinin fikrini değiştirmeye HAKKI YOKTUR!
bırakın herkes istediği gibi düşünsün..
bir sonuca varamayacaksınız sonuçta niye tartışma uzayıp gidiyor ki ???????[signature][hline]Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:
daha fazla uzatmamanın anlamı yok

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 12 January 2004 18:35 tarihinde demiş ki:
zgrw sırf bayhan hakkındaki tartışmalarınla 1k madalyonu aldın yani bak faideleri.
ehuehueh bu 7 ayın 1k madalyonu burda en fazla 200 mesajım vardır :D .evet abidinde duygu sömürüsü yapıo ama onu kimse yemio :)[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ben seviyorum bu adamı tüm şarkıları var şu an bazıları direk televizyondan çekim bazıları mp3
bir tek ghostun şarkısını yok ne kazaa da ne i-mesh de bulamıyorum keşke kendim kaydetseydim tüh
ama daha oy atmadım o kadar da değil (6 kontor ehehhe)[signature][hline]Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:
daha fazla uzatmamanın anlamı yok

Sosyal ağlarda paylaş

said:
regulus, 12 January 2004 18:38 tarihinde demiş ki:
bu arada ben seviyorum bu adamı tüm şarkıları var şu an bazıları direk televizyondan çekim bazıları mp3
bir tek ghostun şarkısını yok ne kazaa da ne i-mesh de bulamıyorum keşke kendim kaydetseydim tüh
ama daha oy atmadım o kadar da değil (6 kontor ehehhe)
şarkısını svebilirsin ona bişi diyen yok ama geçmişi yüzünden o yarışmada kalmamalı[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...