Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bayhan???

Xecutioner

Öne çıkan mesajlar

said:
Adiemus, 12 January 2004 01:40 tarihinde demiş ki:
......... Ureten adama sanatci denir................... Sanatci ornek alinmalidir vs. konusuluyor. Ona da katilmiyorum. Sanatci kimdir ki ornek alinsin? Sadece ugrastigi sanat alanindaki becerileri ornek alinabilir. Sanatci adam oldurdu diye tum millet katil mi olucak................Bize ne yahu adamin ozel hayatinden katil de olur uyusturucu da kacirir sen onu sanatci olarak kabulleniyosan ilgilendigi sanat dalindaki basarilarina bakarsin zatern ..............O zaman oldurelim adami gitsin ne de olsa gecmisinde bi bok yemis ondan artik bi bok olmaz degil mi? Komik...
demişsin .ancak sanatçı üreten adam diyorsun ve bayhana sanatçı diyorsun . Bayhan ne üretti ? . Şimdi diyelimki ben birden televizyonların ilgisini çektim ve çok ünlü oldum ben sanatçımı olcam . bu durumda ben sanatçı olmayacağıma göre söylediklerinin yarısı yanlış oluyor . evet sanatçı insanlara örnek olmak zorunda değildir . çünkü sanatçı perdenin arkasındaki kişidir . perdenin önündeki yani ünlü iinsanlara örnek olmak zorundaır[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
İmza:Kat Temizlikçisi
[Bu imza zgrw tarafından 11 December 2003 14:47 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj zgrw tarafından 12 January 2004 01:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THiM, 12 January 2004 01:46 tarihinde demiş ki:
Deniz Seki dedi ki: "Seni buraya seçtiğim için vicdanım sızlıyor. Kötü örnek oluyorsun." Bu laftan sonra bayhanın yanında yer almaya başladım.
Bayhan orda oldukça benimde içim sızlıyor . çünkü yarın Bayhan ünlü olunca parası olunca bu adam mafyada kurar . Terör örgütüde . ne yapcağı belli olmaz adamı suçu bir tane olsa affedilebilşir . hadi sadece adam öldürmüş olsa "kazayla olmuştur" dersin . ama adam yaralama var , hırsızlık var , adam öldürme var . Bu adam suça meğilli bir kişi . Suça meğilli kişiler tekrar suç işlerler çinki buna alışmışlardır .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

Ne perdesi ne arkasi ne onu? Ünlü dedigin kisi nedir ya onu ornek alicaksin hayatina onun yaptiklari seyleri yaparak yön vericeksin? Gorsel basi ndedigin sey nedir ki? Ilgi ceken, iyi veya kotu herseyi gosteriyorlar. Bu dogrultuda iyi veya kotu dogrultuda unlu olmus herkesi ornek mi alacak bu millet? Bu kadar salak mi bu millet. Söylediklerini mantik süzgecinden geçirmeni tavsiye ediyorum, magazin programlarini izlememeni oneriyorum.
Ayrica sarki yorumlamayi da sanat olarak gorebilirsin.[signature][hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zgrw, 12 January 2004 01:52 tarihinde demiş ki:
said:
THiM, 12 January 2004 01:46 tarihinde demiş ki:
Deniz Seki dedi ki: "Seni buraya seçtiğim için vicdanım sızlıyor. Kötü örnek oluyorsun." Bu laftan sonra bayhanın yanında yer almaya başladım.
Bayhan orda oldukça benimde içim sızlıyor . çünkü yarın Bayhan ünlü olunca parası olunca bu adam mafyada kurar . Terör örgütüde . ne yapcağı belli olmaz adamı suçu bir tane olsa affedilebilşir . hadi sadece adam öldürmüş olsa "kazayla olmuştur" dersin . ama adam yaralama var , hırsızlık var , adam öldürme var . Bu adam suça meğilli bir kişi . Suça meğilli kişiler tekrar suç işlerler çinki buna alışmışlardır .

Yuh be bu nasil mantiktir. Adamin hayatina da mi sen karisacaksin. Eline para gecmesin, teror orgutu kurmasin diye mi eleyeceksin adami bir muzik yarismasindan. Merak etme o adam bu saatten sonra yine bir sekilde bulur parayi ama sen onun hayatina nasil karisiyorsun hayati hakkinda nasil hukum veriyorsun onu aklim almiyor. Birkac suc islemis diye bir daha suc isleyecegini nerden biliyorsun? "Suca megilli kisiler tekrar suc isler" lafini soylemissin. Insan -yaparken ne durumda oldugunu hic bilemeyecegin- yaptigi birkac harekette suca meyilli mi olur? Hadi diyelim meyilli olsun o lafi nerenden uyduruyorsun? Kanun musun sen adam hakkinda hukum veriyosun. Hayran kaldim mantigina, isleyis bicimine. Kac yasinda oldugunu da merak ettim. Dur tahmin edeyim 35, degil mi?
[signature][hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

[Bu mesaj Adiemus tarafından 12 January 2004 02:02 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Adiemus tarafından 12 January 2004 02:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Adiemus
ben zaten magazin programlarını izlemem . Ama ünlülerin çoğunun hayatını bilirim . Gözlerini ve kulaklarını açta bir etrafına bak . Gençleri izle . Ünlüleri konuşuyorlar , onlar gibi yürüyüp , onlar gibi konuşuyorlar . Kısacası onların yaşamlarını mükemmel zannedip , onları örnek alıyorlar . Ben bu sayede ünleleri biliyorum yoksa hayatım toplasan 2 yada 3 kere magazin programı izlemişimdir . Popstar'ı izliyorum çünkü artık o bşr yarışma değil , o Türk kültüründeki en büyük açığın bir göstergei oldu . Artık o sosyal bir olgu haline geldi . Sen farkında değilsin ama insanlar kendilerine örnek alıyorlar .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır 18 yaşındayım 35 değil . Ama biraz fazla sivri dilliyimdir . ben kimseye hüküm vermiyor adam 1 değil 3 suç işlemiş . Ben adama parayı Türk halkının böyle bir yarışma aracılığıyla vermesine kızıyorum . Yarışmadan elensin gitsin unkapnına nasıl zengin olcaksa olsun . umurumda bile değil . ama yarışmayı kullanması beni kızdırıyor .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Adiemus, 12 January 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
Sen basbakan ol ya harcaniyosun buralarda. Super kararlar veriyosun bravo.
ezberim kötüdür . oyüzden almayayım[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!

[Bu mesaj zgrw tarafından 12 January 2004 02:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 12 January 2004 02:12 tarihinde demiş ki:
sanatçıların (!) örnek olmasının sebebi meslekleri değil, devamlı görünmeleridir.

ilhan mansız da örnek oluyo, insanlar ilhan mansız gibi giyinip davranıyolar, bunun nedeni ilhan mansızın sanatçı olması değil, tv lerde devamlı boy göstermeleri.

bayhan cezasını çekti diyenler de ayrı bi tartışma konusu yaratıyolar durduk yere, hayır hiç bi suçundan cezasını çekmedi; af yasası sağolsun [ecowitt].

eray melihi döver.
fizban çok doğru konuşuyorsun . deminden beri bunları anlatmaya çalışıyorum ama insanlar anlamamakta ısrar ediyorlar . ( birkaç şey daha ekliyorum tabi )[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bayhan cezasını çekti diyenler de ayrı bi tartışma konusu yaratıyolar durduk yere, hayır hiç bi suçundan cezasını çekmedi; af yasası sağolsun [ecowitt].

cezasını çekmiş olsa da bayhanı istemeyenlerin görüşü değişmeyecekti ki

said:
eray melihi döver

+1 :D[signature][hline]
^._.^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PKD, 12 January 2004 02:14 tarihinde demiş ki:
Bırseyı anladımkı Turk mılletıne oy kullandırtmayacaksın. Fazla duygusalız. Mantıklı dusunemıyoruz.
kim duygusal .
ben cevap vereyim . Kötü bir geçmişi olduğu için Bayhanı başına tac eden insanlar duygusal . Geri kalan değil[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THiM, 12 January 2004 02:16 tarihinde demiş ki:
cezasını çekmiş olsa da bayhanı istemeyenlerin görüşü değişmeyecekti ki
evet değişmeyecekti . Bu adam ünsahibi olunca buna kimse sormayacakmı sen bunu niye öldürdün diye ?[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

Kötü bir geçmişi olsun ya da olmasın ben geçmişiyle hiç ilgilenmedim bayhanın. Ne o nedenle elenmesini istiyorum ne de 1. olmasını. Duygusallık konusu zaten önceden düşünülmüştür, üzerinde tartışma konusu yapılması bile çok oy almasına yetiyor yarışmacıların ve reytingin artmasının 1. numaralı sebebi.[signature][hline]
^._.^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 12 January 2004 02:18 tarihinde demiş ki:
Dün ilk kez izledim ve sevmedim Bayhanı. Elenanın sesi hoşuma gitti. Bende Abidin kazanmalı Popstar adına en yakın muzik sesi onunki gibi geldi. Bir daha da izlemiyeceğim o programı.
Elenanın ses güzel ama Türkçe yok . Abidin konusundada aynı fikirdeyiz . ama Barışta fena değil[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THiM, 12 January 2004 02:18 tarihinde demiş ki:
Kötü bir geçmişi olsun ya da olmasın ben geçmişiyle hiç ilgilenmedim bayhanın. Ne o nedenle elenmesini istiyorum ne de 1. olmasını. Duygusallık konusu zaten önceden düşünülmüştür, üzerinde tartışma konusu yapılması bile çok oy almasına yetiyor yarışmacıların ve reytingin artmasının 1. numaralı sebebi.
zaten Juride bu yüzden suçlu eğer hakkında daha az yorum yapsalar adam elencek bizde kurtulacaktık[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

Katıl oldugu yonundekı haberlerın yayınlandıgı hafta bu adam 1. olmadımı ?
Mantıklı oy kullanan halk bu adamı secmez. Turk mılletı ıdda edıyorum fazla duygusal. Ama boyle halk oylamaları yapılacak en son ulke olmalı. Asla saglıklı bır karar cıkmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zgrw, 12 January 2004 02:20 tarihinde demiş ki:
said:
THiM, 12 January 2004 02:18 tarihinde demiş ki:
Kötü bir geçmişi olsun ya da olmasın ben geçmişiyle hiç ilgilenmedim bayhanın. Ne o nedenle elenmesini istiyorum ne de 1. olmasını. Duygusallık konusu zaten önceden düşünülmüştür, üzerinde tartışma konusu yapılması bile çok oy almasına yetiyor yarışmacıların ve reytingin artmasının 1. numaralı sebebi.
zaten Juride bu yüzden suçlu eğer hakkında daha az yorum yapsalar adam elencek bizde kurtulacaktık

Orası doğru zaten ben elenmesin demiyorum. Ama elenmesi için o gün çıkan adam öldürme haberini, bu şekilde kullanmasına sinirlendim.[signature][hline]
^._.^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PKD, 12 January 2004 02:21 tarihinde demiş ki:
Katıl oldugu yonundekı haberlerın yayınlandıgı hafta bu adam 1. olmadımı ?
Mantıklı oy kullanan halk bu adamı secmez. Turk mılletı ıdda edıyorum fazla duygusal. Ama boyle halk oylamaları yapılacak en son ulke olmalı. Asla saglıklı bır karar cıkmıyor.
evet o hafta birinci oldu ve benim o haftadan sonra Türk halkının doğru karar verme gibi bir yeteneği olduğundan şüphe duymaya başladım . Zaten bir tuaflık var bizde;
adam sana köprü yapcam diyor seçiyorsun yapmıyor
sonra birdahaki seçimde gene aynı şeyi diyor gene kanıyorsun .
Bu nasıl bir mantıktır ?[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

Bırde sımdı su aklıma geldı, bu adamı oldurdugu kısının aılesı ızlemıyormu ? Evladını oldurmus bır kısının toplum tarafından bu kadar sevılmesı, bu kadar populer olması o ınsana nasıl koyuyordur bırde onu dusunun.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THiM, 12 January 2004 02:21 tarihinde demiş ki:
Orası doğru zaten ben elenmesin demiyorum. Ama elenmesi için o gün çıkan adam öldürme haberini, bu şekilde kullanmasına sinirlendim.
Adam kesinlikle elenmeli . Sesinden dolayı [u 9değil[/u] beyenebilrler . Bu bir zevktir . Adam geçmişinden ötürü elenmelidir .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PKD, 12 January 2004 02:23 tarihinde demiş ki:
Bırde sımdı su aklıma geldı, bu adamı oldurdugu kısının aılesı ızlemıyormu ? Evladını oldurmus bır kısının toplum tarafından bu kadar sevılmesı, bu kadar populer olması o ınsana nasıl koyuyordur bırde onu dusunun.
O insana koymaz olurmu . Allah bilir hergün yarışmaya lanet okuyorlardır . En azından o insanların acı çekmemesi için bu adam elenmelidir . Bugün biri televizyonda bayhan için çok hoş bişey dedi ( kimbilmiyorum adını okuyamadım ) . Laf şu;
Bayhan unkapanına giremez .
Bu gelirse onla hiç bir firma anlaşma yapmaz demek[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

Juri dıyorkı bu adam bır suc ıslemıs ve cezasını cekmıs. E ozaman dıger ınsanlarda aynı haktan yararlanmalı. Bır ıse gırerken, en basıtı ehlıyet alırken bıle sıcıl kaydını ısterler. Ozaman ıstemesınler.Nasıl olsa o ınsan cezasını cektı. Yazık gercekten yazık. Ordakı universite ogrencılerının bayhan bayhan dıye bagırıdklarını duyunca ıcım sızlıyor gercekten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...