Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir Pentagram Konseri

Lixad

Öne çıkan mesajlar

Allam allam varya süperdi kendimden geçt,m cebimdeki bütün pepelek ailesini arayıp dinlettim :)
(Arloax sanada dinletcektim amerikada olamn engelledi :)).

Zed Dom naısldı :))). Ya varya çok eğlendim yoruldum kulaklaırm çınlıyor sesim gitti.[hline]...Bozarmı sandın acılar,
Belaya Atlar giderim...
Sosyal ağlarda paylaş

konser güzeldi baya ama kısa sürdü birde ses sistemi pek iyi değildi bence.ben bide anfilerin hemen yanındaydım beynimde tabakalar titredi gıdıklandı bi garip oldu

for those who died alone'u çalsalardı keşke. unspokenında konser değil stüdyo şarkısı olduğunu anlamış oldum konserde pek güzel olmadı. give me something to kill the pain gaz oranını arttırdı.[hline]
I know that I was born and I know that I’ll die.
The in between is mine. I am mine.

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

Konserden öncesi süperdi bi kamera dolaştımı full gaz oluyor millet "popçular dışarı" diye bağırmyaa başlıyorlardı ehe :). Arada gitar veriyorlar millet hayda barış çarış başlıyor gene :).

Bende yakındım baya anfilere :) eve geldiğimde 1-2 saat uyku için çabaladım kulaklarım fena halde çınlıyordu :).[hline]...Bozarmı sandın acılar,
Belaya Atlar giderim...
Sosyal ağlarda paylaş

ahah :)
superdi konser..
sol taraftaki güvenliği yanımaçaırdım giricemdedim adama "hayır " yaptı.. ne diosun fşln dipp girmye kaldım.. adam tuttu beni. yaklaş dedim konuşmaya çalışarak kafayı getirdi adamı bi tuttum!.. sonra (ben biras "iri" :-P oluyorumda) anlaştıımız arkadaş bi depar..sahnede görmüşsünüzdür bi ara zıpladı zıpladı kaçtı :)..
güvenlikle deli taş*** geçtim tabii orda :)[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...