Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Superonline ve Öğle saatleri

Catscratch

Öne çıkan mesajlar

Yaw öğlen 12:00-13:00 arası kim girio internete kim meşgul edio bu telefon hatlarını yaw. Internetin en pahalı olduğu ve telefon hatlarının en rahat olduğu zamanda girmek istersin 33 kbaud bağlanırsın akşam ucuz tarife zamanında girersin 49kbaud girersin nasıl iştir anlamadım ben bunu ya.

Hani kavacık'taki 308'li hatların bağlı olduğu santraldemi sorun var yoksa santrallerdeki ve isp'lerdeki öğle molalarına makinalardamı katılıo anlamadım.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

şey galiba
bu internet denen şeyi bizimkiler böle üstünde insanların koşarak döndürdüğü bir banta bağlamışlar [hani hamsterlar olur ya akşama kadar koşarlar çevirirler o hedeyi] hatta bizim internet ondan bu kadar yavaş falan motorlu olmadığı için, neyse bu küdamcıklar [leman okuyanlar bilir] öğle yemeeene dönüşümlü olarak gidiyolar yani bazıları hala koşuyo ama bazıları yemeğe falan gidiyo, geri gelince de hızlanıyo vs vs

*artık telekoma diyecek laf bulamamaktadır, internet deyince çocukluğunda okuduğu Pancarcı Çocuk ve Andersenden Masallar kitaplarını özlemektedir...*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...