Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye A Milli Bayan Voleybol Takımı Finalde...

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

ya ama o avrupa şampiyonasından sonra neslihan gani müjdenin programına çıkmıştı. Resmen hayal kırıklığına uğramıştım. bi insan iki cümleyi bi araya getirip konuşamazmı yaw.

ha bide bi arkadaşım:) var. belinden sakatlanıp voleybolu bırakmasaydı bu yedek pasor seda yerine milli takımda o çıkıyodu.kız hala voleybol maçlarını izleyemiyo.açık açıkta söylüyo kuyruk acısı var diye.[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim
Bilmiyorumki kafam çok karışık.?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 09 January 2004 21:10 tarihinde demiş ki:
natalia natalia :)
hem gusel hem ii oynuo[hline]Nanee nanee nane
Nane şekeri
Bu ne bahaneeeee
Şahaneyim şahane
Bundan sananeeee

harbi natalia taaa eskiden beri favorim. Birde polonya takımında saçları orta uzunlukta birazını örmüş uzun boylu bir kız vardı o da cok saglamdı ya . nApsam kendime bir voleybolcumu bulsam :)[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

21-4 olan son setti
önceki setler yine olabilecek skorlarla bitti de son set rezildik.. 3-0 yenildik. daha çok hakettiler bu maçta oraya gitmeyi bizim takıma göre.. artık japonyada bi turnuva varmış dünya voleybol federasyonu seçerse bizi (ki seçsin artık) oraya katılabilirmişiz ordan da olimpiyatlara gitme şansımız varmış..[signature][hline]Kendercik, bi aralar demiş ki:
....bu sayede hem hint, hem türkiye hem de hollanda vatandaşı olacağız
Sosyal ağlarda paylaş

ya bısey dıkkat ettım bızım kızlarımız butun takımlardan guzel ya sankı ozellıkle secmıslermı ne[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...