Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kopya çeken İmam!

Loramis

Öne çıkan mesajlar

Yanlız dua olmayabilir onlar, cenazelerde kalıplaşmış laflar söylüyorlar, onu yazmıştır kesin.Dua ile alakası yok ama adamlar ezberlemiş , toprağa vermeden önce aynı şeyi söylüyorlar nede olsa...Duaları kopya çekcek kadar bir imamın düşeceğini zannetmiyorum =)[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KARAMURAT, 16 January 2004 13:14 tarihinde demiş ki:
onlar muhtemelen adı geçmesi gereken insanların listesi ve türkçe okunmasını istedikleri özel bir dua varsa yazılısıdır falan.

muhtemelen.
cenaze filansa merhuma ait bilgiler filan olabilir.[signature][hline]After years of hard researching, I have discovered that I am a chick magnet! The only problem is that someone messed up my polarity...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiNk, 16 January 2004 01:34 tarihinde demiş ki:
hoca 'da karizma namina bir sey kalmamistir sanirim bu resim cekildik 'ten sonra....:-)

o adamın her tarafı karizma olsa ne yazar ? lol[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 16 January 2004 02:14 tarihinde demiş ki:

Ayrıca o imam sahil mpg "Caution!This may cause serious mental problems!" de oynayan adama çok benziyor...

Yoksa!
AMAN ALLAHIM!

ROFL! :lol:

ANhuahuau Kopardın abi ya.[signature][hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...