Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Whiner Problemi (off-topic gibin sanki)

GenjuroXXX

Öne çıkan mesajlar

Bu başliği tamamen merakımı gidermek , sinirimi birazda olsa yatıştırmak ve çıkar yol bulma adına tavsiye almak için açıyorum.

Evet sorunum whinerlar , 2.5 senedir yarı casual,yarı hardcore olarak oynamaktayım son 2 senesinde 3 farklı hardcore raid guildde bulundum, bu 3 sene içinde her guildde 1'er tane olmak üzere 3 kişi beni canımdan bezdirdi.
Her yapılan hataya , her wipe'a ota b.ka yorum yapmaktan kaçınmayan bu insancıkları bunu yapmaya zorlayan neden nedir? negatif eleştirinin kimseye bi getirisi olmadığı gibi cok fazla miktarda götürüsü olmasına ragmen bunun farkında olup yada olmadan nası b insan evladı bu kadar cok ve negatif eleşiri yapabilir.

Sallama , ignore et diyebilirsiniz ama hani kendinizi tutar tutar bi anda patlarsınız ya hani o cevap veremiyeceginiz sınırınızı aşmışsınızdır işte aynen böyle :/
Sosyal ağlarda paylaş

The Complainer

Complains about everything possible. Not really an @$%!@%& or a jerk - just that whenever something goes wrong to this person, they complain about it. "WOW will someone get this !&$%ing mob off me? I can't do my damn job when the tanks aren't doing theirs." or "Wow, nice lag tonight Blizzard. Oh wait that's every night. Screw BWL, I'm tired of this laggy $!@%." or when we're pvping "WOW I LOVE HOW [insert class] CAN JUST [insert ability]." If this character is not very good and/or dies a lot, he can be extremely annoying.

The Ultimate List of Raid Characters :p
Sosyal ağlarda paylaş

lol aynisi benim
neyseki darkta aynen benim gibi
arenada birimizin hatasi yuzunden kaybedince birbirimizi yiyoruz bir sonraki maca kadar

en sonunda artik patlama noktasinda bir mac kaybediyoruz o zaman bir 10dk ara verecek kadar tartisiyoruz yada bitiyor o haftalik arena

cekilir gibi degil bizim gibi insanlar haklisin o konuda ama yapacak bir sey yok

cidden ignore disinda bir sey yapamazsin kendimden biliyorum :)
ama sinirli olmadigimiz zamanda seker gibiyiz be darkla :p
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:

cekilir gibi degil bizim gibi insanlar haklisin o konuda ama yapacak bir sey yok

yapmayın be abi , hakikaten insanın içinde oynama hevesi bırakmıyo böyle şeyler :/ , demoralize olunca daha cok hata yapıyo insan

Allah razı olsun Gangren sabah sabah güldürdün beni ^.^
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:
lol aynisi benim
neyseki darkta aynen benim gibi
arenada birimizin hatasi yuzunden kaybedince birbirimizi yiyoruz bir sonraki maca kadar

en sonunda artik patlama noktasinda bir mac kaybediyoruz o zaman bir 10dk ara verecek kadar tartisiyoruz yada bitiyor o haftalik arena

Popeye , dark mark noluyoruz huleayn ? Benden habersiz harem mi kurdunuz ? Hangi serverdasınız ve battlegroup'ta ? :)
Sosyal ağlarda paylaş

pope seninki gene iyi benim takimdaki paladin arkadasimin hayati flame'le geciyor. Adam yenilmeyi kabullenemiyor ya saka gibi. Adama bana kite rogue diyor, ulan diyorum warlockla rogue mu kitelanir dingil, adam cokuyo uzerime yapisti mi birakmiyo :) Yok dinlemiyo, onu gectim gene yeniliyoruz diyelim, where was fear dio adam halbuki o sirada cumle alem fear'a immune cekecek kadar fear yemis, o kadar fear yemisler ki dusun diminishing return resetlenmemis artik ikiside immune cekiyo feara :) Adam hala fear nerdeydi dio ya gelde yarma kafasini akitma pekmezini essegin... Neyse ama bende cok agir bagiriyorum ona ole olunca, allahtan sakin bi adam birbirimize gecmiyoruz, yea yea dio bagirinca ben ahah sonucta turkuz bi yerde bagiriyo insan dayanamayip :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...