Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cıvıtmıs hıcbır ıse yaramayan bır egıtım sıstemı ınatcı aptal bır M.E.B. bı halta yaramayan kıtaplar

Apache

Öne çıkan mesajlar

eheh abi bizdede felsefe var ama kadın ders işlemio test dağıtıo matematik testi onu çözüyoruz şimdi ben boş bi adam mı olucam..ama ben hayata diğer arkadaşalrımdan yada hocalarımdan çok daha farklı bakıyorum..hayat sırf 180dk. ya bağlı olmamalı.hayat sadece çalışmak olmamalı.tama şimdi çalışıp ilerde rahat edicez ama bence insan hep rahat olmalı..hem rahat olmalı hem çalışmalı..hatta hiç çalışmamalı imkanlar süper olmalı,gençler geleceklerinden "0" endişe duymalı..[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:

(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

Mantığa bak,
başka düşünceler görmeden nasıl kendininkileri geliştiriceksin yoksa sen de Sokrates gibi beynin bilgileri hatırlamasına mı inanıyosun
sonuçta saçma bişi söyledim o zamna roman okuma köşe yazısı okuma nasılsa kendi düşüncelerin var
basmayalım gazete ağaçlar kurtulsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Szasstam, 15 January 2004 21:34 tarihinde demiş ki:
Lol çok güldüm felsefe ne ise yarar yani ehe
cidden gerçekten gülünç bir konu olmuş
tamam bazı yerlerde bazı gereksiz dersler yapılıyor
olabilir ama çoğu aldığınız ders beyinsel olarak gelişmenizi
tamamlamanız için verilen derslerdir...

Alırken anlamazsınız ama yıllar sonra anlarsınız o dersi neden gördüğünüzü...

Yıllar sonra lafına cok gıcıgım.[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

bnce matematikte o saçma konuları vereceklerine bize madem eğitimde vermek istiolar hesapta ozmn bize güncel olayları,ilerde okul bitipte gerçek hayata atıldığımızda bize gerkecek şeyleri,ne biliyim anlatabildim mi....[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray

Sosyal ağlarda paylaş

Evet arkadaşlar felsefe hiçbir işe yaramıyor. Türk genci olarak odun kafalı iki cümleyi bir araya getiremeyen, kendine ait düşüncesi olmayan ama lisede az çalışmış olmak istiyoruz değil mi![signature][hline]Ayşe Hatun Önal bana demiş kii:
Ayılık var hamurunda. Kırıcan mı belimi?

Sam, 01 January 2004 04:39 tarihinde demiş ki:
Allah'ın koruması protection atıp armor rating yükseltmek.
Sosyal ağlarda paylaş

e bu öss sınavları,hazırlıkları nedeniyle biz hiçbi dersi doğru düzgün işlemiyoruz..hep test çözüyoruz abartısız her ders..[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray

Sosyal ağlarda paylaş

said:
canbir, 15 January 2004 21:43 tarihinde demiş ki:
bnce matematikte o saçma konuları vereceklerine bize madem eğitimde vermek istiolar hesapta ozmn bize güncel olayları,ilerde okul bitipte gerçek hayata atıldığımızda bize gerkecek şeyleri,ne biliyim anlatabildim mi....

Okuyan bir gencimizin bunlar ne işe yarıyacak düşüncesi. Bulursan banada söyle. Bazıları gerekebiliyor. bazıları ise zaman kaybı. İşte egitim sisteminde degismesi gerekn olay zaman kaybını sıfıra indirmek.[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 15 January 2004 21:46 tarihinde demiş ki:
eline ne geçmiş:senin gibi olmamış mesela...

Benım neyim eksikki. memnunum .
Benım gibi olmamış hea. O ZAMAN SEN PLATON GIBI OLMAK ISTERMIYDIN. DUSUNCEYLE GECEN bir hayat. Mesela su an patıcıkte yazı yazmıyordun. hadı gıt düşünde gel . zamanın kalırsa.[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

ALLAHIM BU NASIL BİR TOPİC? NASIL INSANLAR VAR PATICIKTE? Arkadaşlar olay ali ya da velinin düşünceleri değil.. Bu adamlar bu fikirleri ortaya atmışlar, dünya çapında kabul görmüş, üzerine tezler kurulmuş fikirler.. Bu fikirleri öğrenmek en azından boş bir insan olmanızı engeller. Ha belki öss dene bokta bir haltınıza yaramaz ama hayatta birisi sana J. J. Rousseau ne yazmış dediği zaman hö o ne lan yenir mi diye bakmazsın adama... Hiç olmadı ezberlersin kafanın birşeyleri ezberleme kat sayısı artar. İlla bir çıkar arıyorsan.. Ulan öyle aptal birşeyi savunuyorsunuz ki.. Düşünmeyen insan.. öyle birşey olabilir mi? Allah insanı yaratırken düşünsün ve diğer canlıları kontrol etsin diye bir beyin vermiş.. Herhalde bazıları o sırada şemsiye açmış.[signature][hline]Ayşe Hatun Önal bana demiş kii:

Sosyal ağlarda paylaş

Ot gibi yaşıyanın sizlersiniz bence. Amacınız yok . Amacınız okul ve Universite olmuş. Bunlar olmazsa ölürmüş insan. Sizin yaşama amacınız mantıgınız nedir¿ Hic farklı birşeyle uğraşmayı denedınızmı¿ Yada Türkiye gibi bir ülkede umudunuzu hatta sizin deyiminizle yaşamınızı bagladınız. O zaman her sene 40 bın kişi filan öss sınavlarında mefta oluyor . Lol yazık bu adamlara sınav ayağına ...[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

Deli neyi anlatıyorsun neyi savunuyorsun? Ben mi ot gibi yaşıyorum sen mi?? Kendini geliştirmeden , geldiğin gibi gidiyorsun sen öbür tarafa.. ben ise düşünüyorum, sorguluyorum, çözüm bulmaya çalışıyorum, üretiyorum. SEn odun geldim odun gidecem diye ısrar ediyorsun...[signature][hline]Ayşe Hatun Önal bana demiş kii:

Sosyal ağlarda paylaş

bende judo yapıyorum, bateriye başladım, bilgisayarla uğraşıyorum, müzik dinliyorum, organizasyonlarda yer alıyorum...

BonePART +1[signature][hline]Ayşe Hatun Önal bana demiş kii:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 15 January 2004 21:53 tarihinde demiş ki:
Deli neyi anlatıyorsun neyi savunuyorsun? Ben mi ot gibi yaşıyorum sen mi?? Kendini geliştirmeden , geldiğin gibi gidiyorsun sen öbür tarafa.. ben ise düşünüyorum, sorguluyorum, çözüm bulmaya çalışıyorum, üretiyorum. SEn odun geldim odun gidecem diye ısrar ediyorsun...

Yaşama amacım:
Asla sap gelip sap gitmemek. Adam gibi birşeyler becerip oyle gitmek . Ve kalıcı birşeyler yapmak . Ama kesin yapmalıyım . Yapmazsam zaten yaşamımı boşa harcamışımdır. Amaçsız iş yapmam . asla.[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

aferim sana deli.. bu forumda hakaret etmeyi hiç sevmiyorum ama damarıma bastınız.. demekki kapasiten sadece atacağin adimi iki kez düşünmekmiş.. Felsefe bir yaşam tarzıdır, düşünce bir araçtır. İlkçağda bile insanlar düşünmüşler, uğraşmışlar, mitolojiyi yazmışlar, kendilerince bir felsefe kurmuşlar, tekerleği bulmuşlar.. Sen hala ben düşünmeyeyim ben oturayım fotosentez yapayım diyorsun.[signature][hline]Ayşe Hatun Önal bana demiş kii:

Sosyal ağlarda paylaş

peki deli birşeyi başarıp bir iz bırakmanın yegane yolu nedir? Yeni ve farklı birşeyler yapmak.. Yeni ve farklı birşeyler yapmak için biraz düşünmek ve kafa yormak gerekiyor..[signature][hline]Ayşe Hatun Önal bana demiş kii:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 15 January 2004 21:55 tarihinde demiş ki:
bende judo yapıyorum, bateriye başladım, bilgisayarla uğraşıyorum, müzik dinliyorum, organizasyonlarda yer alıyorum...

BonePART +1

HEHE *kopar*
Body ve Aikido
bilgisayar donanım ve programcılık
yüzme
her zaman yanımda cd playerim vardır.
Okuyorum .
biraz gec olmasa gitar calıcaktım. Hatta düşünüyorum hala belki seneye .

neydi yanı bunlarmıydı olay¿[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 15 January 2004 21:52 tarihinde demiş ki:
bide estele katılmıyorum
rousse ne demiş diye bilmene gerek yok
ben mesela felsefe tarihi sevmem
aa hayatımda bi defa damın ne dusundugunu okudum en azından
hayata farklı bi acından bakmıs bi adam
beynin calısır iyidir
oldurmez

Ya 1 kere okudum diyorsun . Ben bunları en az 3 kere okudum . Ve adamların düüşünceleri garip geldiği icin cogunu unutmadım. Ama pek işime yarıyacagını sanmıyorum . İşte olayın gıcık yönü.[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

Delicim ben senin söylediğinin saçmalığını kanıtlamak için söyledim.. Kimse sadece öss de kazanmak için yaşamıyor. Herkesin yaptığı ekstra işler var.. Ben judo yapiyorum sen hödö yapiyorsun sonu yok ki bunun.. Konuyla alakası da yok.[signature][hline]Ayşe Hatun Önal bana demiş kii:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...