Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage Talent

maxrep

Öne çıkan mesajlar

@geffen

Bırakın güzel kardeşim bu kaç boss kestin çart curt ayaklarını, bizde biliyoruz hazırlop yabancı guilde girip BT farmlamayı. Daha dünyada BT ye girebilen tek türk guildi varken neyin hikayesini anlatıyorsunuz bana. Biz FULL TÜRK guildiyiz. Ve classını öğrenmek için gidip BT farmlamak gerekmiyor, artistlik yapmayın. Buyrun bir full türk guildinde farmlayın bi yerleri sonra anlarsınız ne demek istediğimizi. Adamlar çatır çatır bossu kessin sen su dağıt, buff at, sonra gel burda ben mage biliyorum, yok şu bossu kestim çart çurt.

Tekrar yazayımda belki anlarsınız. Frost magein, fire magele yan yana oynadığı hiçbir yerde korunmaya ihtiyacı YOKTUR. Fire magele yan yana dps yaparken korunmak için frost olan adam nooptur. Her mage o bossa frost giriyorsa zaten bu durumda ortamda frost-fire çekişmesi yoktur fire babayı almıştır. "Aaa bak alarda ice block kullanmıyor nooop" komik yaklaşımdır. Alarda fire-frost çekişmesimi vardırki bu bossu örnek veriyorsunuz. Hala konuşuyorsun ama güya heryeri farmlıyan senden hala bir wowwepstats görebilimiş değiliz. Hep laf hep laf. Ne armory ne dps ispatı. Ne demiş güzel atalarımız "ayinesi iştir kişinin lafa bakilmaz"

Agro almamak için cloakına ench yaptıran adam zaten mage bilmiyordur hiç boşa oynamasın. Sen agro kontrolü nedir bilmiyorsun enchten medet umuyorsun. Sen su dağıt aslanım Wowwepstats'tada kaç su dağıttığını linklede anlıyalım ne kadar yaralısın guildine. Hep laf duyuyoruz, hiç kaynak görmüyoruz.

Hayır birde en çom güldüğüm çok kompilike bir classtan bahsediyormuş gibi konuşmanız. Sanki mage dediğimiz adam her bossta başka bir şey yapıyor. Doğru yerde dur, agro alma, ölme, max dps yap. Bunu ister 500 farklı bossta yap ister 5 farklı bossta yap mage budur kardeşim. Konunuzu savunamayıp tutanacak dayanak arayıp sürekli daha çok boss daha çok boss diye yırtınmayın boşuna. Ben BT de farmlasamda bunu yapıcam, maiden kessemde bunu yapıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
@geffen
Agro almamak için cloakına ench yaptıran adam zaten mage bilmiyordur hiç boşa oynamasın. Sen agro kontrolü nedir bilmiyorsun enchten medet umuyorsun. Sen su dağıt aslanım Wowwepstats'tada kaç su dağıttığını linklede anlıyalım ne kadar yaralısın guildine. Hep laf duyuyoruz, hiç kaynak görmüyoruz.

yok yok şakasın sen ciddi ciddi olamaz bu kadar..
Sosyal ağlarda paylaş

raistlinthewiz said:
FreEmoon said:
@geffen

yok yok şakasın sen ciddi ciddi olamaz bu kadar..

Boşa verdiler dimi bize invis'i? her bossta 2 kere kullanılacak kadar kısa CD li özelliği boşa verdiler.

Neyse ya gereksiz cevap veriyorum ben. Wowwepstats linkleyin gerisi yalan, hepsi boş laf. Gösterin dpsinizi yok 2ye katladım yok 5 böldüm bunlar laf. Damage per second yalan söylemnez, sonra tartışırız öncesi hep bol bol işkembeden sıkmaya dönüşüyor çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...