Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Revolution in Black Temple

Catzee

Öne çıkan mesajlar

@wispy

teşekkür ederiz arkadaşım paylaşmışın illidian hikayeni bizimle. ancak doru düzgün okursan burda konu sen değilsin revolution guildi. açıkçası senin hangi instance da ne kestiğin, şu başlık altında kimsenin umrunda değil.

burda sana abuk subuk türk guildi bilmemne felan yazmayacağım. fakat forum hanzosu demekten de kendimi alamıorum. paticik forumu her ne kadar çok beğensem her ne kadar kaliteli kullanıcılara sahipse de senin gibiler illaki çıkıyor. çıkmak zorundamısınız arkadaşım?

forum mantığında dağılan konular amacından sapan başlıklar sırf senin gibi hanzolar yüzünden oluyor dikkatini çektiyse.

şu yaptığın sigara hakkında açılmış bir başlığın altına
"sigara içmiyorum. rakı şöyledir rakı böyledir" yazmaktan başka bişiy değildir.
yazdığım mesajla ben de senin gibi davranmış oluyorum fakat malum çivi çiviyi..

2 dakika sivrilmeyin 2 dakika kendinizi diğerlerinden üstün görmemeye çalışın. tebrikler başarınızın devamını dilerim yazıp bırakamıyorsanız yazmayın.

hatta forumda bir mesaj neden atılır nasıl mesaj atılır gibi şeyleri bilmiyorsanız forum da kullanmayın.

not: yönetici bi arkadaş görürse o arkadaşın da benim de mesajımın silinmesini rica ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Gayet güzel.

Gerçi illidan benim için hayal kırıklığı oldu, kolay bir boss değil ama savaş epik olmaktan uzaktı. Maiev geliyor gerçi 30% dan sonra orada biraz tatlanıyor ortalık.

Beğenmedim diye mırın kırın ediyorum ama her hafta da girmem lazım ya warglaives düşerse ümidiyle.

bu mesaja takildiysan gereksiz hissiyat yapmissin, ters bisey dememis Wispy.
Sosyal ağlarda paylaş

Hissiyat değil ki o :) Yani açılan Türk guild'i progress konularına açın bir bakın, "oo helal helal, bakın şimdi siz daha illidan görceniz, wipe üstüne wipe yiceniz, neyse ben farm a bağladım bile drop bekliyorum bi düşürmedi eşşek sıpası" adamları mutlaka ki çıkıyor. Vorenus (Ozanbey)'de çok güzel adlandırmış onları :) Çok sert çıkmış ama adam haklı. :)

Neyse uzatmaya bile değmeyecek bir konu bu, herkese tebrik mesajları için teşekkür ederiz ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Catzee said:
Hissiyat değil ki o :) Yani açılan Türk guild'i progress konularına açın bir bakın, "oo helal helal, bakın şimdi siz daha illidan görceniz, wipe üstüne wipe yiceniz, neyse ben farm a bağladım bile drop bekliyorum bi düşürmedi eşşek sıpası" adamları mutlaka ki çıkıyor. Vorenus (Ozanbey)'de çok güzel adlandırmış onları :) Çok sert çıkmış ama adam haklı. :)

Neyse uzatmaya bile değmeyecek bir konu bu, herkese tebrik mesajları için teşekkür ederiz ;)

Alacak item kalmadı illidan dan, leather helm var cursed vision of sargeras mı ne, ona mı sarksam acaba ne yapsam. Hadi bakalım burdan yak.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya simdi sey yazamiyor ya insanlar `ben illidan kesen bir guilddeyim.`. Bunu bir sekilde belli etmesi lazim turk insaninin. Iste her topicte sokuyorlar araya. Konu sizin topice satasmak degil yani. Wispy'nin son attigi 10 mesajda var zaten su shard of azzinothum var, warglaives dusse muhabbeti. Aluriel de iste t6larla zulaman cok kolay falan diyor, alakasiz konulara bt screeni falan koyuyor. Takilmayacaksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Wissy ben zul aman ı daha ptr da bitirmiştim, çıktıktan sonra da server açılır açılmaz temizledik zaten. Bossların gearla alakası yok zul aman da sadece taktik olayı.

Hangi alakasız konuya bt screeni koymuşum acaba ? Damage meter muhabbeti olmuştur biri hunter dps yapamaz demiştir ona dellenmişimdir koymuşumdur başkada hatırlamıyorum. link plx.

Ayrıca dikaktini çekerim, hiçbir şekilde Revolution ın başarısını küçümsemiyorum, aksine gurur duyuyorum, ilk tebrik edenlerden biriydim burda da önceki topiklerde de.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen her kestiğin boss icin bütün türk forumlarına onlarca ss koy, ondan sonra da birisi drop bekliyorum dedi diye adamı eleştir.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.2 nizin yaptıgıda aynı olay yani niye birbirinize ayar vermeye calışıyosunuzki.Zaten oldum olası xx down by xx topiclerine gıcığım.Ha konuşmıyım konuşmıyim dedim de dayanamadım artık.Kesersin kendi sitene koyarsın, wow offical realm proggress baslığına koyarsın anlarım.Oda olmadı hemen hemen her türk forumunda sabit progress topiği var orda yazıyo zaten.Niye ayrı ayrı topic açıyosunuz ki.Bunların amacı hava atmak birbirimizi kandırmayalım, egonuzu tatmin edin.

Not: Çıkıpta yok çekemiyosun yok bilmemne de deme.Bakarsan topiğe ben tebriğimi etmişim.Ayrıca wow u da aylardır oynamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bazı arkadaşların yapılan eleştiriyi bile anlamamasını hayretler içinde karşılıyorum. yazdığım mesajdaki tepki;
konu ve yazılan arasında bir bağ olmamasından kaynaklanıyor.

bkz: üst konu World Of Warcraft
yani burda wow la alakalı konular açılır tartışılır yorumlar yapılır.

siz buraya gelip X oyunu hakkında bir konu açarsanız muhtemelen açtığınız konu X oyununun başlığı altına taşınır orda değerlendirme yapılması istenir. alt konular içinse örneğin bizim konumuz, burda da bu konu hakkında yorumlar yapılması değerlendirilmesi tartışılması gerekir.

eğer yazdığınız mesaj konuyla alakalı değilse bunun adı da forum kirliliği olur. ki maşallah bu başlık için eleştirdiğim arkadaşımdan sonraki mesajların tamamı da bu yönde olmuştur.

belki hala anlamamış olan arkadaşlar olabilir, bu konu dahilinde "revolution guildinin black temple a bu kadar geç girmesi bence başarısızlıktır" tarzında bişey yazılması konuyla alakalıdır. diyen olsa o şekilde bir tepki de vermem haksız olur.

söyleneni anlamadan birşeyler yazanlar için ise pek birşey demek istemiyorum. allahın takdiri..
Sosyal ağlarda paylaş

LastManStanding said:
...hemen hemen her türk forumunda sabit progress topiği var orda yazıyo zaten.Niye ayrı ayrı topic açıyosunuz ki.

Buraya konu açan ben olduğum için cevap hakkımı kullanıyorum, biz konuyu açtığımızda, paticik'te WoW bölüm sorumlusu bile yoktu, bırak progress topic'ini. DODGED!!
Sosyal ağlarda paylaş

Catzee said:
LastManStanding said:
...hemen hemen her türk forumunda sabit progress topiği var orda yazıyo zaten.Niye ayrı ayrı topic açıyosunuz ki.

Buraya konu açan ben olduğum için cevap hakkımı kullanıyorum, biz konuyu açtığımızda, paticik'te WoW bölüm sorumlusu bile yoktu, bırak progress topic'ini. DODGED!!

Peki öbürkü forumlarda da mı yoktu?
CRITED!!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...