Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nikon D40x vs Canon 350d ?

SbNN

Öne çıkan mesajlar

350D'nin dengi D40x değil D40. D40x'in asa ve megapiksel dışında hiçbir farkı olmamasına rağmen sağlam bir fiyat farkı var.

350D'in en büyük eksisi spot ölçüm olmaması. Buna ilave olarak ekranıöbür makinelere kıyasla ufak, çözünürlüğü de az. Nikon'da ise uyumlu lens bulma sorunu olduğundan bahsediyorlardı.

Ben onların yerine pentax k100d super aldım. Eğer daha fazla param olsaydı 400D veya dengi bir makine alırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Ben onların yerine pentax k100d super aldım. Eğer daha fazla param olsaydı 400D veya dengi bir makine alırdım.

foto makinalarına bakarken bu aleti bayagı bi övmüşlerdi. özellikle foto işine yeni giriyosanız ve lenlslere çok para vermeyecekseniz biçilmiş kaftan diyolardı.
memnun musun makineden?
Sosyal ağlarda paylaş

foto makinalarına bakarken bu aleti bayagı bi övmüşlerdi. özellikle foto işine yeni giriyosanız ve lenlslere çok para vermeyecekseniz biçilmiş kaftan diyolardı.
memnun musun makineden?

Memnunum valla.

400D'yi de deneme fırsatım oldu. 400D'de default objektifte netlik halkası hissiyat olarak kötü olsa da ince ayarı vermek daha kolay. Yazılımsal olarak bariz bir üstünlüğü var.

Tabii arada en aşağı bir 500 ytl fiyat farkı olduğunu da göz önünde bulundurmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...