Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

unutulmayan goller.. unutulmayan anılar..

mobaran

Öne çıkan mesajlar

unutamadıgım gol galatasaray-at.bılbao macı dakka 90 1-1 mac hadı solla ceza alanı solundan bı koyuyooo gooollll...
tam doksana derler ya ıste ole :)[hline]Kargalar sürüyle Kartallar Yanlız Uçar!

[Bu mesaj MoMo tarafından 31 December 2003 15:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

90'ın 15 cm altına gitmiş olsun senin hatrına ama bu o golün çok güzel bir gol olması ve 90'a gitmiş olması gerçeğini değiştirmiyorki

takmış 90'a, hemde falsolu takmış, hatta üstüne 90+1'de maç berabere iken takmış

bu anlamını 10 kere arttırır golün[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm Gun 6 Kasım ... Mactayım FB-GS macı hani me$hur olan, ilk gol oldu kale arkasındayız babamla, yanıma bakıyorum babamın ustunde biri 50 ya$nda adam olup gitcek umrunda diil gooooool diye sewiniyor.. Babaa dikkaat diye bagıramadan ustume 2 ki$i du$uyor ust kattayız ... 3 Golu alt katta seyretmeye ba$lıyoruz 4-5 gol'de yukarı cıkamadık, yukardan adamlar du$uyordu hatırlarım ... 6 golu yukardan izleyebildik ama babamı kaybediyordum az daha .[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti
Sosyal ağlarda paylaş

Hakaret içeren 1 tane daha msg attığın anda spor bölümüne yazma hakkını elinden alacağım
Aşağıda yaptığın hatalar var :
1-)Büyük harfle yazıyorsun
2-)Üslübun çok terbiyesiz
3-)PATİCİKTE KİMSEYE HAKARET EDEMEZSİN
4-)PATİCİKTE KİMSEYE HAKARET EDEMEZSİN

anlayacağını pek sanmıyorum ama yazayım dedim/Nukem_Verite

[Bu mesaj Nukem_Verite tarafından 01 January 2004 02:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 01 January 2004 02:39 tarihinde demiş ki:
ya adamn hala 90 değil diyo yaw.

abi sabo sana katılıyorum ama gülmekten.:lol: sorunlarımınn hepsi uçtu gitti sayende.[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim

ya sen futboldan, 90'dan falan hiç bi şeyden anlamıyosun. sen kendi cahilliğine gülüyorsun farkında olmadan
budur[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

az once euro sport da sampiyonlar liginin bu sene icerisinde ki en guzel 50 golu gosterildi.hakan sukur 40 la 50 arasında 2 golun sahibi.ikiside juve ye attıgı goller.onun haricinde bizimkilerin golu yok ama yiyilen gollerde bayaa ust sıralardayız:)[hline]yiyilen her kazık bir tecrübedir.
Sosyal ağlarda paylaş

ben yiyilen gollerde bi tek beşiktaşın yediği bi golü gördüm 10 küsuruncu sıradaydı
chelsea maçında herifin uçarak vole vurduğu gol ..
başka bizim yediğimiz gol yok ben görmedim üst sıralarda[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 01 January 2004 13:22 tarihinde demiş ki:
ben yiyilen gollerde bi tek beşiktaşın yediği bi golü gördüm 10 küsuruncu sıradaydı
chelsea maçında herifin uçarak vole vurduğu gol ..
başka bizim yediğimiz gol yok ben görmedim üst sıralarda[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)

lazio maçı ve röveşata olmasın ? ;)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 01 January 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar o gol valla 90 değil ya :) ya çoook güzel gol lafım yok da 90 değil :)[hline]despite all my rage, i'm still just a rat in a cage

e adam cahil diyorum, göz yerine dötüyle seyrediyo diyorum ama anlamıyo ki :)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...