Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

unutulmayan goller.. unutulmayan anılar..

mobaran

Öne çıkan mesajlar

leeds de hakanın attıgı gol ü hala unutamam.spiker öyle bi coşturmuştuki..
ikinci mesajı atan arkadaş anlatmış golü hakan aldı topu aha sıçtı yine derken spiker bir çalım bir çalım daha hakan vurdu gooool demişti sonra kim attı?? kral attı!!1 hemde leeds de elınrod da hakan şükür hakan şükür kralın golü gs leeds önünde 1-0 önde diestar hala cl programlarında onu gösteriyo[hline]Bulacak bi şey yazamıyorum.
Sì man i yulman nin enquantuva?

expn.go.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Faerdun, 28 December 2003 20:36 tarihinde demiş ki:
Recep manyak bi gol atmişti milli takımda galiba hehe[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Recep'in kariyerinde 2 golü var. Biri kendi kalesine rövaşatayla attığı gol, ikincisi de Türkiye'nin avrupada bırakın galibiyeti gol atamadığı dönemlerde İsviçre'ye ortasahadanın sağ taç çizgisiyle birleştiği yerden attığı gol..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

UEFA finalinde Popescunun attığı penaltı ve Ümit Davalanın Milan a attığı son dakika penaltısı.

Şu radyo spikerini hiç unutmuyorum.
"Hagi orta sahanın yarı ortasında önünde buldu topu donerek vuruuuuuuuuş OOHAAAAAAAAAAAAA Hagi beeee bu ne be" amma koptuk o zaman.:D[hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology

Sosyal ağlarda paylaş

said:
homoid, 28 December 2003 19:24 tarihinde demiş ki:
Sergen frikik kullanıcak karlı bir hava top turuncu toplardan heralde Vanspor maçı flndı mesafe 30 metre sergen frikik i kullanır barajdaki bir adam topu eliyle öyle bir keserki spiker bile kendinden geçer.
Voleybolda bile öyle blok koyulmaz topa ama hakem görmez ve anlamaz giden top bir anda nasıl durdu diye :D
[Bu mesaj homoid tarafından 28 December 2003 19:27 tarihinde değiştirilmiştir]

o pozisyonu unutmak mümkün mü
once sergen vurdu top kötü gitti barajda ihlal olduğu için hakem tekrarlatmıştı. sonra sergen vurdu vansporlu futbolcu bir volleybolcu gibi sıplayarak topa smaç basmıştı :D
ilhan mansız'ın geçen sezon 100. yıl maçında göztepe ye karşı beşiktaş'ın 7. golünü atmıştı dk51 de
orta sahanın 10-15 metre gerisinden(beşiktaşın yarı sahası) ahmet yıldırım ilerdeki ilhan'a doğru uzun mükemmel pası vermişti. ilhan topun bir kere yerde sekmesinden sonra gelişine çok sert vurmuştu böyle üst direğin azıcık altından girmişti gol süperdi kıscası :D
Sosyal ağlarda paylaş

real mardin :2 gs:0
carlos gelir jardel e kafasini tutp skor borda cevirir...
jardel üzgün...
ama mac sonu gelir... jardel carlos un yanina yaklasip busefer onun kafasini cevirir skorborda... süferdi be...

bide haginin o macta attigi calimi hatirlionuz mu ?!?![hline]Imza bilmem... Parmak bassam olur mu ?!!?

[Bu mesaj resata tarafından 29 December 2003 23:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Moncain, 29 December 2003 19:34 tarihinde demiş ki:
Şu radyo spikerini hiç unutmuyorum.
"Hagi orta sahanın yarı ortasında önünde buldu topu donerek vuruuuuuuuuş OOHAAAAAAAAAAAAA Hagi beeee bu ne be"

abi o prekazi yaw.hatta spiker orhan ayhan'dı.
"prekazi,prekazi...ohaa be prekazi be bu ne be."

tabi sonrada olayın anısına başka bi spiker tekrarladıysa bilemem.[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim
Sosyal ağlarda paylaş

he bi de bülentin diyarbakıra orta sahadan attığı gol vardır sami yende
2 ya da 3 sene önceydi

ondan sora bülent: "eh hagiden öğrendiğimiz şeyler oldu tabe"
diye açıklama yapmıştı eauh[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 28 December 2003 12:43 tarihinde demiş ki:
anlatayım hemen maç 1-1.90+1 dakika.tugay zor bi şekilde topu sol kanattaki hagi'ye atıyor. hagi soldan ilerliyerek çaprazdan ceza sahasina giriyor.yaninda bi savunma oynucusu.hagi topa öyle bi vuyruyorki top önce sağa doğru falso alıp sonra sola kalecinin kapattığı köşenin 90 ından giriyor. maç 2-1 bitiyor.[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:

Haginin hayatımda unutamadığım ve unutmayacağım süper golü. Kaleciği acayip sümsütmüştü. Yamulmuştu kaleci :)[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
anlatayım hemen maç 1-1.90+1 dakika.tugay zor bi şekilde topu sol kanattaki hagi'ye atıyor. hagi soldan ilerliyerek çaprazdan ceza sahasina giriyor.yaninda bi savunma oynucusu.hagi topa öyle bi vuyruyorki top önce sağa doğru falso alıp sonra sola kalecinin kapattığı köşenin 90 ından giriyor. maç 2-1 bitiyor.[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:

yahu abartmayalım 90'a falan girmiyo o şut, üstüne üstlük kaleci de dokunuyor ama çıkaramıyor
tamam çok güzel gol ben de severim de yuh yani :)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

buyrun dünya kupasının en güzel golü 2 farklı açıdan, sağ klik save target as deyin...

http://www.antu.com/naklen/dunyakupasi/diger_maclar/meksika_italya/meksika1italya0.mpg

http://www.antu.com/naklen/dunyakupasi/diger_maclar/meksika_italya/meksika1italya02.mpg[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 30 December 2003 23:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 30 December 2003 23:19 tarihinde demiş ki:
said:

yahu abartmayalım 90'a falan girmiyo o şut, üstüne üstlük kaleci de dokunuyor ama çıkaramıyor
tamam çok güzel gol ben de severim de yuh yani :)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

Şu golün allah aşkına yukardaki anlatımdan bi farkı varmı?

ha özür dilerim doksan'ın 15 cm altına girmiş.o kadarda mazur gör hatırlıyamamışım.ayrıca ben "kaleci bakakaldı.hiç bi bok yiyemedi" gibi bi laf'da etmemişim. ama sadece arkadaşın postunu okuyan sanki hagi golü altıpas'dan atmışda ben "hagi 30 metreden ne çaktı ama" demişim zanneder.neyini abartymışım?

neden bazen böyle gereksiz çıkışlar yapıyosunuz,anlamıyorum?[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Sosyal ağlarda paylaş

e açıkçası fark var aralarında oldukça
90'a gidiyor diyorsun ki alakasız, neredeyse köşeye bile gitmiyor ve kalecinin hatası sayesinde gol oluyor diyebiliriz... 90'a gidiyor dersen bu demektir ki kalecinin yapacak birşeyi yok ama halbuki kaleci adam gibi bi kaleci olsa yemezdi

tabi bu çok güzel bi gol olduğu gerçeğini değiştirmiyor[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...