Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Internet Explorer'da sorun

dieddragon

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar internette surf yaparken dakka başı donmaya başladı explorer. bir süre donuyor sonra tekrar normal devam ediyo. ctrl + alt + del yaptım Internet Explorer Update yazıyodu onu kapat dedim kapadı sonra yeniden kendi çapında acıp dondurdu bilgisayarı. Internet explorer 6.0 kullanıyorum işletim sistemim win 98. Lütfen bir çözüm.[signature][hline] Saygılarımla,
Mine Storm , Elf

Sosyal ağlarda paylaş

makinayı formatlamak virüs sorunlarına çözüm getirmez. aklınızda bulunsun.[signature][hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Grafiker ( Corel Draw & Photoshop ).
Autocad öğrenmek zorunda kalmış olan kişi.
Fizik okumayı bilinçli olarak seçen bilgisayar manyağı ve ruh sağlığı yerinde olmayan biri.
sharky, 08 January 2004 00:30 tarihinde demiş ki:
Sakin olalim. Sakin sakin cevap verelim. Zorla sakinlestirilmek icin parmak kaldirmayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

bak ne güzel söylemişsin. virüsünden virüsüne değişir diye. bu durumda daha ne ?![signature][hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Fizik okumayı bilinçli olarak seçen bilgisayar manyağı ve ruh sağlığı yerinde olmayan biri.
Sakin olalim. Sakin sakin cevap verelim. Zorla sakinlestirilmek icin parmak kaldirmayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

hadi ısrar ettiniz ihtimallerden birini geçtim. buyrun bir diğerine;
adamın bilgisayarına virüs nerden bulaştı ? ya kendi programlarından yada indirdiği programlardan. bu durumda format atınca ne oluo? aynı programları tekrardan yüklüyor. tekrar geliyor virüs. ok ?! anlaşılmayan nokta ? yüklersiniz adam akıllı bir anti-virus programı bir kere tarama yaparsınız. kapatırsınız aut-protect i bilgisayarınıza yavaşlatmaz. arada bir de tarama yaparsınız olur biter. yakında imla hatalarınıda yazmaya başlarsınız siz. ve tekrar söylüyorum çözüm değil. geçici çözüm olabilir ama çözüm değil.[signature][hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Sosyal ağlarda paylaş

Quick format değilde adam gibi format atarsanız çözüm getirmesi lazım.
Zaten OS'tan sonra ilk kurmanız gereken şey Norton'un son sürümü olmalı.[signature][hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth.
Facito aliquid operis, ut semper te Diabolus inveniat occupatum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...