Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Argf Argf Argf Argf.........

Ceti

Öne çıkan mesajlar

lvl 49,56 yim ama yurtlardan cikip eve donmem gerekti :( bu aksam ding msg i aticaktim :(((((
bu arada su relic cloak questini yapmayan eleman varsa bulusalim yapalim gelecek hafta.[signature][hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (DELETED)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DELETED)
Excuse Me lvl45 Savage (FotM) (DELETED)
Excuse Me lvl 46 Briton İnfil (DELETED)
Excuse MeBuTiAmADoctor lvl 4x Celt Druid (HAPPY NOW!)
Sosyal ağlarda paylaş

total play time im 3gun 21 saat su anda.... pl falanda yemedim yani ama insanlarla iliskime ilk gunden dikkat ettim cok fazla grup invite geldi falan... hatta ben bugun oyundan cikmadan once 50 chanter yalvardi allah askina gitme gel alalim son bub lari falan diye. bu arada bu adam leech icin falan degil sadece benim icin soyledi bunu yani :)
Dark Order in GM lede konustum bu arada, bir kac kere onlarla rvr ye falan cikicam sc tamamlaninca. her realm de ****** var ama hib de daha az gordugum kadari ile, mid en fazla..
neyse.. icime oturdu zaten 50 olamadigim :([signature][hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(DELETED)
Sosyal ağlarda paylaş

ben catchme ile konustum :P[signature][hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(DELETED)
Sosyal ağlarda paylaş

ya Zarko bizi deli etmishti ya adam kazara en ufak bi hatanda basliyodu kufurlere hehe :>)
Filozof de ona direk :)[signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

rr11 oluyim giricem zaten sen gec tassagini :)[signature][hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(DELETED)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...