Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gel de çıldrma

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

pazartesi bjk den cd alıorm tezgahtan bi çocuk geldi 14-15 yaşlarında aa limp bizkit dedi eline aldı cd yi önce sora karıştrmaya devaö etti cd leri aa dream theatre dedi onuda eline aldı
en son para verirken adam aldıı cd leri gösterrken elindekileri gördm ve orada o cinnet geçirdm. çocuun aldıı cd ler 50 cent 2 tane limp bizkit ve dream theatre

ya anlamıorm bu kadarmı özenti olunur ya ya hadi limp bizkiti anladmda dream theatre ya oha[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

yuhhhh gakketen özentilik eee ben daha beterini gördüm.
akmarda bi çocuk aynı 14-15 yaşlarda geldi zihniye abi soad var mı dedi hangi albüm dedi en olan stealli bişeydi unuttum dedi sooorada dio istedi hangi albüm dedi adam tekrar kafana göre birini ver dedi :).[signature][hline]All these things into position,
All these things we'll one day swallow whole,
And fade out again and fade out again...

Sosyal ağlarda paylaş

50 cent ne la... İlk okuduğumda 50 cent verip almış anladım ulen bu ne maymunluk dedim, sonra baktım millet başka başka cevaplar atıyor galiba bu bir grup dedim. Baya bir cahil kaldık şu musiki olayında...[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

abi tipten ve hareketlerden anlaşılr arayışı filan da özentilikten başka bişey deil
bu tiplerin muhabbetleride bellidir özenti oldukları belli olr ztn o kadar insan tanıdımki böle olan hepsi aynı
hayr yakn bişeyler olsa neyse duydu her grubu alcak sora bunu diliorm bunu dinliorm dicek olay muhabbetten uzak kalmiim olcak bi yerden sora[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wendigo, 15 January 2004 04:27 tarihinde demiş ki:
darqer mesela sen sadece bm mi dinlersin?

Evet sadece bm dinlerim.Nie noolmus ?[signature][hline]Mirage, 20 August 2003 10:06 tarihinde demiş ki:
Bırakın abi DarQeR ile müzik konusunda tartışmayın yutar sizi. Adam müziğin ters taraftan tikisi olmuş eharf.
-l- It's Darker Than You Think -l- PlayList icin Tik!
Sosyal ağlarda paylaş

uzulme yaw boswer.belli bi tarza hapsolmak diil.
o hosuma gidio onu dinliorum.Sırf bm derken sadece bm sewiorum ama gothic death te dinlerim.imzamda yazan olaya gelince turkiede sayılı insanin sahip olduu metal muzik bilgisine sahibim...[signature][hline]Mirage, 20 August 2003 10:06 tarihinde demiş ki:
Bırakın abi DarQeR ile müzik konusunda tartışmayın yutar sizi. Adam müziğin ters taraftan tikisi olmuş eharf.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman müzik okulu kısmında bence paylaşmalısın bunları...

benimde ömrümün yarısını müzik kapladı belki ama belki yaşımın getirdiği birşey, artık çok farklı türlerde, beğenebileceğim çok farklı tınılar yakalayabiliyorum... 7-8 sene önce bir allahın kulu bana bugün söylediğim şarkıları söyletemezdi, çok katıydık playlist konusunda ama daha bugün provada, madonna nın hangi şarkısını coverlasak diye konuşuyorduk ya da linkin park ın dinlediğimiz şarkısının ne hoş olduğunu. Birçok grupta zaman içinde meydana gelen ve benim nefret ettiğim tarz değişikliklerinin olabileceğini farkettim. satriani ye kafa atacaktım crystal planet i ilk aldığımda mesela ;)[signature][hline]smthng about sx&drt
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...