Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PatFrag

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Online etf2l turnuvasında 10. sezonda canla başla mücadele eden bir çok türk takımı var. Size bunlarla ilgili son haberleri iletmek istedim :)

Öncelikle dcs yani diaper changing station'la başlamak istiyorum.

Dcs yaş olarak biraz ufak arkadaşlarımızın oluşturduğu bir clan ve competitive ortama pek alışık değiller. İlk sezonlarında onlara başarılar diliyorum ama 2. haftanın da bitimiyle bulundukları pozisyon pek iç açıcı değil. Yeni bir takım oldukları için en düşük olan div 6'dan başladılar.

Şimdiye kadar 2 rus takımına karşı oynadılar. Sunny flowers ve infinity esports'a karşı yaptıkları 2şer mapin 2sinde de yenildiler ve gruplarında son sıradalar.

Sırada benim de üyesi/lideri olduğum Black rose tf2 clanı var. Evet gayet gay bir ismimiz var ve bu ismin sorumlusu ben değilim :D
Black rose aralarında div 5 div 4 tecrübesi bulunan kimisi yeni kimisi eski genç hatta ufak ve 40lı yaşlarda olmak üzre farklı pek çok playerı bir araya getiren bir oluşum oldu. Ben ve benim gibi bir kaç kişi ilk kez resmi bir ligde oynuyor. Ama durumumuz şuan için gayet iyi ve div 6'ya fazla geldiğimizi hissetmeye başladık. 2. haftanın bitiminde yaptığımız 2 maçı da kazandık ve grup birincisi olarak yolumuza devam ediyoruz.

Sadece bizim değil tüm sezonun ilk maçını oynayıp galibiyetle çıkmanın sevincini taşırken henüz soupy twistd! galibiyeti ardından gravel pit'te hafif zorlansak da grupta en çok korktuğumuz bir kaç ay önceki antrenman döneminde bizi yenenpalooka'yı da yenmeyi başardık.

Sırada aralarında pek çok patinin de bulunduğu bir div 5 clanı var. Faceplant aralarında "Türkiye'nin en iyi soldierlarından birisi" diye anılan rokstanski'yi ve aralarına yeni katılan yanlış hatırlamıyorsam div 1 tecrübesi olan imba scout fle'yi bulunduruyor. Gayet tecrübeli bir takım. 2. haftanın sonunda finlandiyalı team fantasy'e karşı yaptıkları tek maçın bir mapinden galibiyet diğerinden beraberlikle ayrıldılar.

Div 4'e geçelim.
Bleeding edge div 4'de mücadele eden türk takımlarından birisi. Hepsi yeterince tecrübeli olan, pek çoğunu yakından tanıdığım oyunculardır. Takım içinde bir takım çatlaklar oluştu. Bunun bir sebebi eski bir clanın bir araya gelmesi ve diğer clanlardan eski ekibi toplamak adına playerları toplaması oldu. Bu olaydan en çok yara alan ekip de bu ekip oldu sanırım.

Sadece bir maç yapan bleeding edge 2 map'te de kaybetti.

Div 4'de mücadele eden bir diğer türk ekip ise digital wrath esports. "Eskilerin tekrar toplanması." konseptiyle gücüne güç katarak yollarına devam ediyorlar. Div 4'den çıkması olası olan güçlü bir takım. Bir macaristan takımı olan übearz'e karşı yaptıkları maçı galibiyetle tamamlayan dwe 6 ekimde geçen sezon div 6'daki gruplarını 1.likle tamamlayan fransız Illusion Networks takımına karşı oynayacak.

Hepsinin dışında bir de premier div. tecrübesi olan dünyaca ünlü bir türk demomanimiz var. Forza eagle.
Kendisi şuanda div 1'de vital gaming'de oynuyor. Yaptıkları ilk ve tek maçta isveç norveç karma takımı olan broder'a 2 mapin ikisini de kaybettiler.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...