Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dr00d def rating resilience rating ile ilgili :S

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

Her combata 30 ragele başlayın zaten. Enragein zamanını öyle bi ayarlayın ki mob size doğru gelirken debuff gitsin. Gerçi o debuffla mtlik yaptığım da oldu, hani orta karar bi boss yada thrash falan tanklıyorsanız zaten sık sık kullanabilirsiniz.

Ayrıca evet 40 dodge iyidir, zaten iki vuruştan birinden gelen sağlam damage yeterince rage yaratıyor. Lacarate spamlemediğim sürece pek rage sorunu çekmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian bu arada armoryne bi bakayım dedim bi iki eksiklik var. 47 resilence olduğu için 1.19 kadar crit düşüren def eksiltebilirsin, bu da 29.75 def veren item demek. Yani def veren 3 gemi sök, yerlerine stamina agility falan tak. Gereksiz o kadar def.

Bide cloak enchanti agility yap, bütün sınıflar 20 küsur dodge rating başına %1 dodge alıyor ama sadece druidler 14 agilityden 1 dodge alıyor. O yüzden druidde dodge için agility > dodge rating. Crit falan da var zaten, önemli bi olay hem threat hem de primal fury yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi yerde resilience ın verdiği crit immunity nin sadece melee dmg da gçerli olduğu spell dmg ı etkilemediğini okumuştum. eğer bu yanlışsa evet def den sta ya verebilirim biraz.

o back den 2 tane var digerine de agility bastırayım bari bulunsun :D

lacerate spamlemek yanlışmı ben hep 5 de tutuorum lacerate i. tabi mangle demo roar f.fire sonrasında başlıorum swipe ve mangle sora da hımmm
Sosyal ağlarda paylaş

Rage sorunu yaşıyorsan lacarate spamlemek yanlış tabi, 5 stackleyip öyle tutman yeter. Ama ilk damage ın threat katsayısı 0.8 ve bleedinki 0.2 olucak şekilde değiştirdikleri için ragein varsa maul attacklar ve mangle arasında iyi bi threat skilli.

edit: bu arada resilience da pvpde spell critical strike chance i düşürüyor. Hani moblar critlese bile işine yarardı hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...