Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

norveç maçı 11 i

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

Luinir said:
aytimania said:
volkan
gökhan gönül-servet*-ibrahim kaş-hayrettin
deniz-aurelio-yıldıray-hamit
nihat-semih

*:serveti mecburiyetten oynatmak lazım uzun forvetleri yan toplarda karşılaması lazım

ibrahim kaşın yerine sedat veya emre aşık oynamalı. sağ açıkta deniz değil hamit oynamalı. göbekte aurelio yıldıray oynamalı. sol açık arda olmalı. forve ise nihat ve semih veya f.tekke olmalı.

olabilir tabi ama ben daha zaten ortasahadaki düzeni ölesine yaptım ortasaha ztn bu isimlerle 3-1 şeklinde oluo.denizi koymamın sebebi daha çok pres yaparak önde top kazanmak.fenerbahçede bunu çok başarıyla yapan iki oyuncu bence milli takıma da çok büyük katkı sağlıcaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

gökhan gönül 3 maç oynadı girdi, ugur 10 maçtan fazladır oynuyor giremedi. yazık cocuga.

gokhan'ın haketmediği mi söylemedim fesatlık yapanlar cıkacaktır elbet, bastan alayım önlemimi.

bunların dısında hamit var o da acık oynar. ayrıca barış gibi birini milli takıma cagırmıyor terim, ne alıp veremediği varsa artık. herifi almanya'ya kaptırdık kaptıracaz yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ya mehmet topuz sağ bek diil ki sabri de sağ bek değil hasan şaş hiç değil bi takıntıdır gidio tr.de adamdan alabileceğin verimi direk yarıya indiriosun beke koyarak
bek dediğin önce savunma yapmayı bilecek tmm hücuma ii çıkması gerekiyor ama savunma yapmadıktan sonra ne anladım hücuma ii çıkan bekten...
gokhan ii olabilir ama sezon başından beri istikrarlı oynayan uğur çok daha doğru bir tercih

barış özbek alman milli takımını seçti f.terim çok önceden çağırmıştı ztn onu ama istemedi adam

ayrıca genel olarak milli takımda genel bir şablon olmalı ama o dönemde kim formdaysa o olmalı kadroda tuncay ii futbolcu olabilir ama son 2 aya bakarsan kadroya bile çağırmamalı
Sosyal ağlarda paylaş

şampiyonlar ligi'nde başarıyla oynayan yasin çakmak'ın şu stoper yokluğunda kesinlikle takımda olması gerektiğini düşünüyorum. neden alınmadığına dair herhangi mantıklı bir sebep bulamadım.

sakatlanan mehmet topuz yerine yusuf şimşek kadroya dahil edilmiş. :)
Sosyal ağlarda paylaş

yasin alınmalıydı, mehmet topuz un yerine yusuf u almak nesidir ama çözemedim. 'eeee önlibero eksilmiş, ama dur dur dur biz bu önliberoyu sağ bek oynatmıştık, gerçi bu adam solda da iyi oynardı, ama ofansif ortasahaya koyamayız dimi.. o zaman bunun yerine yusuf u alalım!'

yusuf çok iyi oynuyor bu aralar, o ayrı mesele de, yusuf ne yazık ki bu takımın futbolcusu değil. oynasa keşke. ama onun yeirne yıldıray ço kdaha iyi olur kanaatindeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:
yasin alınmalıydı, mehmet topuz un yerine yusuf u almak nesidir ama çözemedim. 'eeee önlibero eksilmiş, ama dur dur dur biz bu önliberoyu sağ bek oynatmıştık, gerçi bu adam solda da iyi oynardı, ama ofansif ortasahaya koyamayız dimi.. o zaman bunun yerine yusuf u alalım!'

yusuf çok iyi oynuyor bu aralar, o ayrı mesele de, yusuf ne yazık ki bu takımın futbolcusu değil. oynasa keşke. ama onun yeirne yıldıray ço kdaha iyi olur kanaatindeyim.

Yusuf gösterdiği performansla milli formayı hak etti. Belki ilk 11 de fırsat bulamayabilir ama sonradan girip oyunun kilidini açacak bir oyuncu yani Tümer tarzı. Yıldıray çok daha farklı bir oyuncu biraz daha forvete yakın. Ayrıca Mehmet Topuz ön libero değil. Daha çok hücum oynuyor. Defansa da yardım ediyor ama ön libero değil.
Sosyal ağlarda paylaş

İbrahim Kaş'ı seçmek ne kadar yanlış ise Yasin'i de seçmek o kadar yanlış olacaktır. Oynadığı maç sayısı 2 veya 3. Ayrıca önümüzdeki maç çok kritik. Bu çocuk çok büyük bir hata yapsa bir daha milli takım forması yüzü göremezdi. Zamanı gelince Yasin'de çağırılır. Yasin 2-3 maç oynamayla seçiliyorsa Uğur bu sene 10 maçtan fazla çıkardı ve hepsinde iyi oynadı neredeyse.. O bile çağırılmıyorsa Yasin'in çağırılmaması çok doğal. Bir de şuan kadromuzda doğru düzgün elle tutulur bir stoper yok. İyi günlerinde olmasını bekleyeceğiz. Defans sıkıntısının aksine orta sahada inanılmaz bir bolluk var. Formayı hak eden oyuncular bile bu bolluk yüzünden kadroya giremiyor. Maçı kazanalım da kim oynarsa oynasın. Ayrıca biz milli maçlar arasında hep çok sakat veriyoruz. Aday kadroya çağırılan oyunculardan 2-3-4 tanesi sakatlıktan kadrodan çıkartılıp duruyor ve bunlar da çok önemli oyuncularımız oluyor. Yine öyle oldu ve Mehmet ile Tekke'de sakatlandı. Ayrıca Yıldıray'ın da bir sakatlığı varmış ve durumu yarın çekilecek MR'dan sonra belli olacakmış. 2-3 gün antrenman yapamaması kesinmiş. Volkan'da sakatlağından sadece koşu çalışması yapmış. Nedir bu sakatlık hastalığı vallahi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...