Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RashiT

-banShee-

Öne çıkan mesajlar

nasıl yok ya ben nerden bulmustum kıya onalrın sıtelerı var lem sımdı aklıma geldı www.rashit.com olması lazım bır ordan bak bakem[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
melun, 14 January 2004 23:02 tarihinde demiş ki:
rashit'in sitesine girersen fotolara bi bakıver. bi tanesinde kafamın 1/6'i çıkmış. yanımdaki azman adam murat

senın oldunu nasıl anlıcaz orda fotolarda[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

dınozoru dınlemenızı tafsıye derım ıstanbulda guzel hatta sevdan olmasında guzel yapmıslar[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

dinazor onnarın şarkısı diil ama herkes sölüo o sarkıyı
the mongollar fln..
telaşa mahal yok var zaten dier albümlerini de herkesten bulurum ben demoları merak ediorum[signature][hline]i fought the law and the law won
icq 115575706

[Bu mesaj -banShee- tarafından 15 January 2004 19:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
melun, 14 January 2004 23:02 tarihinde demiş ki:
rashit'in sitesine girersen fotolara bi bakıver. bi tanesinde kafamın 1/6'i çıkmış. yanımdaki azman adam murat

senin gittiin massive attack konseri olan mı ?ona göre bakcam cok resim var[signature][hline]i fought the law and the law won
icq 115575706
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...