Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nefret Kusalım

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

AMD cilerden ve AMD işlemcilerden nefret ediyorum. Opethcilerden nefret ediyorum. Beyni geç anlıyanlardan nefret ediyorum. Lamerlerden nefret ediyorum. Çakallardan nefret ediyorum.
Ve 2 yıldır en nefret ettiğim iki söz.
Müziğin sesini kısarmısın.Dur dur yada en iyisi kapat.
Saçlarını kestir .[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
navyamphs, 13 January 2004 09:48 tarihinde demiş ki:
Döt kadar kaldırımda, kolkola girip 3-5 kişi yanyana yürüyen kıslardan nefret ediyom. Yol vermiyo aşifteler yaw. 2 gün önce deptim birini rahatladım.

+1312312412 . ya kardeşim yolu kaplıyorsun koyacam çekilde gecelim.[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

fear attracts the dark side
fear leads to anger
anger leads to hate
and hate is to sufferıng

demiş efendi yoda bende katılıyorum nefret etmıyorum hiçbir şeyden bay iyimserim ben :D[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Laurelin Duilwen-Alliance of Light-Mix RebornUO

Sosyal ağlarda paylaş

Viktor'dan nefret ediyorum :-)[signature][hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

A$iret dizilerinden nefret ediorum , derste makyaj yapan hatunlardan nefret ediorum , ka$arligi ve hap almayi prestij sanan hatunlardan nefret ediorum , bilgisayarin verdigi tum sorunlardan nefret ediorum , sevgilimin sinirlenince soyledigi sozlerdne nefret ediyorum , sabah erken kalkmaktan nefret ediyorum , serviste uyumaktan nefret ediyorum ama uyumadan edemiyorum.

Sigarayi ve tatil olan gunleri cok seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cmrownz, 13 January 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
A$iret dizilerinden nefret ediorum , derste makyaj yapan hatunlardan nefret ediorum , ka$arligi ve hap almayi prestij sanan hatunlardan nefret ediorum , bilgisayarin verdigi tum sorunlardan nefret ediorum , sevgilimin sinirlenince soyledigi sozlerdne nefret ediyorum , sabah erken kalkmaktan nefret ediyorum , serviste uyumaktan nefret ediyorum ama uyumadan edemiyorum.

Sigarayi ve tatil olan gunleri cok seviyorum.

Senin nefret etmediğin bi şey sigara ve tatil herhalde :-) gerçe[signature][hline]Where is Anatolia?
Hades is Forever Paticik.Com

Sosyal ağlarda paylaş

Dünyaya bir maske arkasından bakmaktan, mecburiyetle iş yapmaktan, gerçekten kendim olup olmadığımı bilememekten, gerçek ve doğru ikileminden, kendimi bir aşk için öldürüp dirilememekten, herşeyi başkaları için yaparken kendini unutmaktan, nefret etmekten ve nefret ederken kustuğum kinden nefret ediyorum...

Oh be...
*!koşarak uzaklaşır*[signature][hline]A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world.
Sosyal ağlarda paylaş

orta çağda yaşamadığım için hatta dahada iyisi forgotten realmsda yaşamadığım için bu dünyadan nefret ediyorum desem doğru olur heralde.

ekleme: (rahatlamadım)
össden
clubberlardan
piyasa yapanlardan
frpyi aşağılayanlardan

nefret ediyorum

[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 13 January 2004 16:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...