Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kimim ben?

yýldo baggins

Öne çıkan mesajlar

Silmek çok kolaydı, bazen bi düşünce ötemde bazen bi tuş ötemdeydi. Ben herşeyi silen adam. Çok kolay sildim olması gerektiğini düşündüğüm gibi. Yerine gelecek olan çoktu, çekinmedim sildim. Boşuna yapmamışlardır bu silme işini bu kadar kolay dedim. Ben herşeyi silmeyi kolay sanan adam. Götümde patladı. Hiçbiri cilalamamaya başladı. Yenileri gelmedi, gelenler gitti, gelmedi. Ben götünde patlayan adam. Ben beklemedim; o(nlar) da gelmedi. Ölüm gibi birşey oldu ama kimse ölmedi. Ben Özdemir Asafı okuyan adam. Keşke gerçek olmasaydı dedim hiçbirşeye inanmadım. Inanmadıkça gözüme sokmaya başladılar. Ben gözünü kapayan adam. Gözümü açtım baktım
gözüme battı. Ben gözü fazla görmekten göremez olan adam. Görmeye çalıştım ben yaklaştım onlar uzaklaştı. Onlar uzaklaştı ben yaklaştım. Yaklaştıkça kendimden uzaklaştım. Ben yakınlaştıkça kaçıran adam. Dünya küçük kucaklarız ne var dedim. Dünya beni kucakladı. Göt oldum. Ben dünya tarafından kucaklanan adam. Bidıls dinliyim dedim. Bidıls benim neyimeymiş. Bidıls beni ağlattı. Bidaha onunla konuşmadım. Ben Bidılsa küs adam. Yeri geldi çok konuştum konuşma dediler. Ben konuştum. Çok konuştun dediler. Ben sustum. Ne susuyosun konuşsana dediler. Ben kafası karışık o adam. Çocukluğumu özledim şimdi. Koştum. Yaklaştım. Şeritler uzaklaştı benden gene. Şeritlerin üstünden koşiyim dedim. Çizgiler yamukmuş. Küfrettim bu yolu yapanlara. Yüzüme baktılar. Senin yolun yol değil dediler. Onlarada inandım. Selam ben herşeye inanan adam. Herşeye inanma dediler. Onlar dedi ben dinledim… Ben dedim onlar dinlemedi. Ben yalnız yürüyen adam… Ben buyum sen kimsin? Kimdin?

not: 2 dakkada öyle yazdım içimden gelenleri. Biliyorum çok güzel yada özenilmiş değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...