Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizin Kız arkınız bunları yapsa siz naparsiniz?

quamor

Öne çıkan mesajlar

Popstar izleyip her hafta Abidin insanina 2 oy verse,onu cok yakışııklı ve hoş buldugunu soylese,sinema onünde 45 dk bekletip aldiginiz biletleri içinizde patlatsa,hem geç gelip hemde bahanesi çantami çıkarken evde unutmuşum olsa siz napardinız? lol[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

sende onun yanında fiziksel olarak onun yaklaşamayacağı kadar güzel birinden sürekli bahset...

gelecek sefer buluşacağınız zaman onun hiç bilmediği ve gidecek bir yer d ebulamayacağı bir yer olsun böle bir saat kadar beklet
mümkünse hava soğuk olsun ama kızın yakalanabileceği en tehlikeli hastalık nezle olsun[signature][hline]wnJ0h!^3§ !u3§

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...
Sosyal ağlarda paylaş

bekletme fikri ok de . kıskandirma olayı olmadi :) o ara bende aydana hastayım felan demiştim baya bi , cidden ya Aydan cok hoş sufer bi hatun dedim,bana zevkli sefgilim benim dedi ben yıkıldım muah[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..

[Bu mesaj quamor tarafından 14 January 2004 08:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok be :) sms atiyo.ha unutmuşum geçen kontoru bitmiş parasi yok yaninda ben gonderim dedim yok felan dedi neyse gonderdim aptal abidine oy vermiş bide bana soluyo . senin kontorleri abidine harcıyorum diye o sıra baya bi s.ctım azınada , hangi sevgiyle yaklaşıyo bilmiyom :) yani bi gun yolda beraber yururken oglan yanımızdan geçse kazara ne olur tahmin edemiyorum lol[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim kızın ki biraz şakaylada karışıktı. hani gondermemi istememişti bende zorla gonderince bak işte sen zorla gonderdin bende abidine gonderiyorum haha durumuydu :)[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

eh ne diim ortada potansiyel bir problem(!) ve reel bir sinir harbi var...

aslında ortada bir sinir harbi de olmaması lazım... çünkü potansiyel problemin gerçekleşme şansı çok çok düşük...

daha ne istiyorsun her şey güllük gülistanlık![signature][hline]wnJ0h!^3§ !u3§

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...
Sosyal ağlarda paylaş

yaw nasil ne var . kız popstar izliyo ok izler ama oy veriyomuş ya. ondan sonrada kontoru bitiyo msj atamayincada kontorum yoktu diyo niye diye sorunca abidine oy veriyorum diyo ve ben deliriyorum sorun bu :)[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile yola gelmeyenin hakkı kötektir[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 14 January 2004 09:26 tarihinde demiş ki:
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile yola gelmeyenin hakkı kötektir

budur.quote edilecek bi soz . yaşa :p[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 14 January 2004 08:59 tarihinde demiş ki:
o kadarını yapan çıkmaz diyecem ama "tommy gömlekle gelmezsen seninle dolşamam" diyenleri de gördükten sonra...

aman titreme krizine girdim.
Gerçi bizim okulda bir arkadaş kızın tekiyle tanışmak istedi kız arabasının markasını sordu?
Sosyal ağlarda paylaş

ha abidin e oy vermesi sorun değil bence o sizin ilişkinize bağlı birşey yani ben kız arkadaşımın yanında birçok şeyi veriyorum yani izlesem ve oy vericek olsam (ki 100 yıl daha yaşaşam böyle bir olay olmaz) kız arkadaşım hiç takmaz bu konuyu oda Bayhan a oy vermediği sürece istediği kişiye verebilir.

İstediği ile dışarı çıkabilir(Baş başa olmamak kaydıyla)Ben gece gezmelerini çok sevmem ama kız arkadaşım çok seviyor genelde haftada 1 kere ben olmadan dışarı çıkıyor içim gayet rahat oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
homoid, 14 January 2004 10:23 tarihinde demiş ki:
ha abidin e oy vermesi sorun değil bence o sizin ilişkinize bağlı birşey yani ben kız arkadaşımın yanında birçok şeyi veriyorum yani izlesem ve oy vericek olsam (ki 100 yıl daha yaşaşam böyle bir olay olmaz) kız arkadaşım hiç takmaz bu konuyu oda Bayhan a oy vermediği sürece istediği kişiye verebilir.

İstediği ile dışarı çıkabilir(Baş başa olmamak kaydıyla)Ben gece gezmelerini çok sevmem ama kız arkadaşım çok seviyor genelde haftada 1 kere ben olmadan dışarı çıkıyor içim gayet rahat oluyor

rajona ters bana ters oyle tek başına cıkmalar felan. (: oy vermekte ters . ne o oyle .[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
quamor, 14 January 2004 08:44 tarihinde demiş ki:
bekletme fikri ok de . kıskandirma olayı olmadi :) o ara bende aydana hastayım felan demiştim baya bi , cidden ya Aydan cok hoş sufer bi hatun dedim,bana zevkli sefgilim benim dedi ben yıkıldım muah

*kopar*[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
homoid, 14 January 2004 10:23 tarihinde demiş ki:

Helal.[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...