Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Server Transferleri.

Solymr

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar duydugumuz üzere server transfer olayı gelicek CT1 ile beraber benim düşüncem beraber buluşalım bi serverda. çünkü ben sıkıldım artık oyundan türklerlede bi süre takılmak isterim. fikirleriniz nelerdir kim nası yapmak ister. yada hangi server iidir. ben su an bartzdayim bence bartz hepsinden ii ama. o şekilde dendiginde adama bak ayagına cagırıo muhabbeti gibi olcak die solemek istemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba.
:)-D

Ben kain deyim.
Bir serverda buluşabiliriz fakat transfer şartları çok önemli.
Gideceğimiz serverde dımdızlak kalmak kötü olur derim ben!
Birden fazla sub olan arkadaşlar var birden fazla silah götürebileceklermi? Yada zırh?
Epicboss jew götürülemeyecek deniyor.
Koşullar önemli.

Hindemithtede büyük bir türk klanı var ve sayıları çok fazla.
Klanın forumuna bu konuda başlık yazdım ama onlarda net cevap yazmadılar.http://l2newmoon.com/

Bence eğer açılırsa yeni servera yani europe servera gidelim derim.İlla gidilecekse.Hem siegeler hem manor makul saatlerde olur hemde ping düşük olur ki teonu deneyeniniz varmı bilmiyorum çok iyi X(
Sosyal ağlarda paylaş

evet server tranferi olcak ama bu kadar nasil olcak neler olacak kimse bilmiyor , Kore serverlerinde boss jewellery transfer edilmemis, birde lvl 80 800milyon,lvl 78-79 600 mil nakit goturebiliyormus,
birde bi accounttan sadece bi char transfer olabilicek,gidecek yaptigimiz warsmith ve bounty hunterler :D:D

Su transfer olayi bi netlessin o zamana kadar kasin kasabildiginiz kadar :D
Sosyal ağlarda paylaş

simdiye kadar pek cok mmo da character migration acildi ve genelde her migration aciliminda da bunun akabinde yeni bir serverda acildi ama asla hicbirinde yeni servera migrate hakki vermediler. Yani L2 de yeni server acilsa bile, o serverin ekonomosi bozulmasin diye 2-3 ay migration yasagi getirebilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Tornalp said:
Kopekolduren bu arada WOW deneme account açtım.
10 Gün bedava.
Sırf oda sen çok övdün diye acaba düzeltmişlermidir diye girdim bakiim dedim.
Tam bir rezalet!
Ne oynanabilirlik ne görsellik tam anlamıyla rezillik yani.
istersen gir dene.ama uyarmadı deme.>:D<

simdi hocam WOW kac mb duyduguma gore 14 GB gibi bir rakkam? indirmesi zor;)zaten benim kıyaslamam, binek hayvanlari, ve biraz daha fazla animation ,yani bunlar L2 de olsa coook daha guzel olur olma mi ? :D Evet gorsel olarak L2 cok iyi , craft olayi tiacreti kendin belirliyorsun ^^ ama bi kac social emo ekleseler bi kac tane daha cok super olacak gibim :D
Sosyal ağlarda paylaş

tallumları alıp aslında o elemanlar gibi orda senin sword singerla pole train yapmak lazım oof off...
adamlar neden öyle yapıyormuş biliyomusun?
Hem molar hemde yeni update te vampirif epey bi değer yitirecekmiş.
Orda kayanın arkasında 4 tane oturan low level elemanı power level yapıyo elin çinlileri...
Bu arada sana yolladığım maile baktın mı dün?
Tam senlik makineler organize etmişlerdi gördünmü? >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...