Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Horizons - [Full Resimli]

Invulon

Öne çıkan mesajlar

Evet dun geldi firsatim olmamisdi bugun oturdum bakdim yapicak birsey olmayinca
neyse yuklerkenki tek sinir oldugum sey patchin uzun surmesiydi ama AO dan dolayi bunye alisik patch match islemio

neyse ilk once bazi irklarin sslerini koyalim cok sayida irk var asil onemlisi dragon olabilmek ilk olarak dragon acmisdim zaten :)

baya custumize edebiliyorsunuz tipi pek ugrasmadim yaparken ama cok cool duranlar var yuksek lvllarda ucabilenler varmis hic gormedim ama boxinda SS olarak gozukuyor acayip hos

neyse bizim siradan humanizimiz
benim su an oynadigim karakter
Cleric - gene birakamadim healingi heh ama eglenceli speciallari guzel AOdaki gibi dusuk levelde ezilmiyorsun

oyunda tek hosuma gitmeyen sey elfe biyik yapabilme oldu :) onun disinda acaip guzel

neyse yeni karakter acdigimizda aciklik bir alanda basliyoruz sonrasinda ise adventuring okullarimiz var bunlar dragonlara ayri diger unscaled irklara ayri oluyor
bu arkadasla konusup maceramiza basliyoruz

Ve training center gibi bir yerdeyiz burda trainerlardan istediginiz okulla ilgili yetenek questi aliyorsunuz geyet basit gayetde ogretici eger dikkat etmeden tutoriali gecerseniz nasil craft edicem diye kalirsiniz :)

Trainingmizi burda bitirince portala gidiyoruz portaldan herhangibir sehir secip lvl almak icin baslayabilirsiniz
Isin guzel yani yok ben sadece yaratik oldurmek istemiyorum diyorsaniz craft skillerini arttirmak icin mining yapmali kazdiginiz orelari eritmeli ve silah veya bow yapmaniz gerekiyor baslangic icin

Cok detayli anlatamiycam bende bugun basladim ama acikcasi grafikler medium ql de oynuorum ve asiri derece kaliteli verdigim paraya degdigine inaniyorum

onerim eger alip oyniyacak olursaniz
mutlaka crafter karakter acin veya adventuring skilliniz disinda crafting skilli ogrenin 1 karakter 1 adventuring 1 craftingde main proffession olarak gidebiliyor tabi diger okullardaki yetenekleride ogrenebiliyorsunuz.

Ben US serverlarindayim EU serverlarindakilere ne yazikki yardim edemiyorum. ama ogrendikce yeni biseyler eklemeye calisirim[hline]you will see when you are blinded by darkness,darkness unending...

Sosyal ağlarda paylaş

evet oturdum kasdim
ayni karakterim lvl8 cleric lvl7 scholar su anda
ufak eksikleri var duzeltilecek denen
crafting sistemi gayet iyi questlerle daha fazla xp aliniyor
xp kaybetme su asamada yok ama ilerliyen lvllarda death point gibisinden birsey aliyorsun sehirlerde kendini bagliyabilcegin yerler oluyor yani save ediyorsun gibi birsey

onun disinda eu serverlarini bilmiyorum roleplaying zorunlu shardlar war onlara girdim dragonlar ortalikda milleti asagiliyo hehe guzel baya

sonra bircok okul var belli skillere sahip oldugunda bir okuldan digerine gecis yapabiliyorsun mesela clericken life skilli yuksek oldugunda healer okuluna gecebiliyorsun bu tur gecisler war tabi bu gecisler olunca eski okulundaki skiller gitmiyor o skillere sahpisin ama her yeni basladigin okulu tekrar lvllemek zorundasin
ornegin ben blacksmith olarak basladim onu lvl4 de birakdim jeweler oldum onu lvl 5 e getirdim blacksmithe donunce lvl4 den devam ediyorsun okullardaki lvllerin kaybolmuyor

su anda hep baslangic sehirlerindeyim oyuncu sehirleri var portallar arasi gecisler
su anda eglenceli baya oyun sistemi arayuzu AO ya benziyor bazi seyler ama craftingi ap ayri[hline]you will see when you are blinded by darkness,darkness unending...
Sosyal ağlarda paylaş

git sayfasindan bak diceniz gerci ama hani demesseniz :)
invulon ne kadar oyunun malieti? aylık ödenen rakam ne? kullanıcı sayısı ne
aoda bi zamanlar bombosh sehirlerde dolanioduk orda durum nasi? hem bide wow gibi bi hadise varken (tamam dragon olamioz belki ama:P) bu oyunu almak ve baslamak mantıklımı filan falan
:)[hline]"I tried to kill the pain,
But only brought more"

Sosyal ağlarda paylaş

aylik 12.95$ us icin eu icin 12.95 euro sanirim
oyunun maliyeti ilk basda hafif pahali gibin gelebilir ben ucuza denk getirmisdim amazondan
sanirim su anda 45$ olmasi lazim

eger dersenki ben wowu beklicem daha testi baslamadi uzun surceginden ben horizonu siparis vermisdimki bi yandanda hala AO oynuyorum AO nun omru ne kadar gidicek guvenemedigimden iyi oldu ozlemisim bu tip oyunu :p

ha simdi gelirseniz LineAge 2 cikicak diye onada bakdim su anda north amerika betasinda public degil tabi
beta tester olan 3-5 kisiyle konusdum hos grafikli ama herkezin idda ettigi gibi super yenilik diye birsey yok yalan heh :)
lineage cosmus ne yapabilceklerinin sinirini anlamadan[hline]you will see when you are blinded by darkness,darkness unending...
Sosyal ağlarda paylaş

düsük lvl sin sanirim ama pvp sistemi hakkinda bilgin varmi oyundaki? heryerde yapiliomu yoksa arenada falanmi vs. karakterler arasin dengeler hede hödö..
biraz daha aydinlatirsan beni de görürsün sanirim oyunda =)[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Invulon, 01 January 2004 14:19 tarihinde demiş ki:

dragonlar ortalikda milleti asagiliyo hehe guzel baya

bak bu çok güzel olmuş eheh[hline]KinGpiN the striked sazan
BabacumMostors, 27 December 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
yabancı am da kullanmasınlar alla alla ben zorda kalmadıkça kullanmıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

su an bir guilde katildim belli yerler pvp zone dediler
ayrical grafikler o resimlerde medium ve jpglerin katilisini dusuk yaptim oyunun grafikleri diger benzerlerine gore su andaki gayet iyi bende bilmiyorm baskasini :)

birde benim gazima gelip almayin benim zevkim biraz farklidir
oyun muzikleride gayet iyi firsat bulursam 1-2 craft combat resmide upload edicem
[hline]you will see when you are blinded by darkness,darkness unending...

[Bu mesaj Invulon tarafından 01 January 2004 22:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 01 January 2004 22:07 tarihinde demiş ki:
güzel ama(?) almak lazım.[hline]Bir şey biliyorsam; o da hiç bir şey bilmediğimdir.
[/b]

mustafa topaloğlu gibi konuştum auhau[hline]KinGpiN the striked sazan
BabacumMostors, 27 December 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
yabancı am da kullanmasınlar alla alla ben zorda kalmadıkça kullanmıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

ben de dun ilk defa oynadim yarim saat kadar

oyuna girene kadar nefret ettim resmen, su anda da cok hastasi olmadigimi belirtiiim

oyunum bi hafta once geldi ama account inanilmaz sorun oldu. biliosunuzdur, amerika ve avrupa serverlari var, girdiginiz kredi kartinin bagli oldugu yere gore yonlendirio normalde. ama avrupali olup da amerika account creation sayfasindan da acc yaratabiliosunuz - ve oynayamiosunuz ehe

bunu ve support heriflerinin super ilgisiz oldugunu daha onceden oynamaya baslayan arkadaslarimdan bildigim icin direk europe sayfasindan yarattim account'i. ama login sayfasi asla acilmadi.

her halti denedim ama i ih. login'i web sitesinden oluosunuz, ordan calistirio oyunu. o site acilio ama avrupa acilmiyo. amerika login sitesinden girince yok ole bi user/pass dio ama avrupa sitesini acamiorum falan, rezil bi durum. avrupa sitesini ingiltereden bi arkadasim denedi, account'im calisio.

en sonunda reno bi ingiltere proxy'si buldu da ole calistirabildim, resmen bizim tr ip leriyle girilmio avrupa login hedesine. ama account'i avrupa olarak yaratio, login sayfasini acmio ama... bi de o proxy ile dun girdim ama bu sabah calismiodu eheheh yani iskence oyuna girebilmek turkiyeden, fyi =p

oyunsa vasat gorundu bana, henuz pek ayrintili kurcalayamadim. grafikler kotu, shadowbane kivaminda. dag bayir agac cicek bocek fena diil de karakterler cok cirkin. ben kedi yaptim tabi ki, ama hayvan bole ecik bucuk bisi oldu, kediye falan benzemio zaten kollat bacaklar acaip orantisiz. coook cirkin. nerde guzelim swg karakterlerim ehe.

kontroller cok zor geldi bana, kisayollari vardir mutlaka tanimlanabilir eminim ki ama bi acaip iste.

cok zevkli dio oynayan herkes, bi kere daha girip denicem aksama veya haftasonu - eger baska bi proxy bulabilirsem tabi.

ben pek bi zevk alamadim henuz, biraz yavan geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

walla controller bana acaip degisik geldi ilk once
AOdan sonta

tab AOda next target
Horizonsda attack
gibi ayarlanabiliyor tabi ayarlari AO ya benzettigimde acaip rahatladim ben
sonrasinda iste ilk training levelleri bizim AOdaki leet rollerat oldurmemiz gibi lesser zombieler ve bortu bocukle geciyo
EU da olan herkezden sikayet duydum sansima burda o sorun olmuyor tabi

Iste speller cok hos bide bilmiyorum nedenini ama ben grafiksel olarak begendim tipler biraz fantazi olmus tabi
guilde girdim onun faydasi oldu

su an Adventurer olarak Cleric Crafter olarak Spellcrafter(scholardan sonra daha yukske bir okula girdim) oldum asil is buyu scrollarinda iyi satiyo :p

athe ninde dedigi gibi biraz daha karakter tiplemeleri detaylansa daha guzel olurdu ama ben abartip herseyi su anda max acdigimdan dolayi beni pek baymiyor[hline]you will see when you are blinded by darkness,darkness unending...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Invulon birazda oyunun içerik olarak bilgi verebilirmisin bire bir savaşlar nasıl pvp nasıl heryerde pvp yapılabiliyormu yoksa belli zonelerde allah birdir diyip dalmamı oluyor? Lag durumunuz nedir?[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...