Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dur yavrum daha yaşın başın kaç...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

25'inde Portnoy gibi olur diyecemde tarzları uyuşmuyor ki...

Böyle bir herif Jazz baterist'i olursa resmen ziyan olur.

Aaa, Stratovarius'un Baterist'i ayrılmıştı galiba.Mesela oraya atıyabiliriz bunu.

Harika olurdu...

Ama yok jazz yok latin of of.[hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth...
Sosyal ağlarda paylaş

böyle süper adamlar kendi yeteneklerini bildiği için rock ya da metalle ( daha doğrusu genelde jazz, fusion dışında kalan tarzlarla) uğraşmazlar ve çok da doğru bir seçim bu. tam müzik adamı olurlar. helal diyorum.[hline]If only I could breathe to see the sun of May...
Sosyal ağlarda paylaş

yaşıyorum abi yaşıyorum ama bu çocuğun içinde şeytan falan var söyliyim bak silin o videoyu...
-Dave Weckyl denen hayvan baterist 13 yaşında çalmaya başlamış bu çocuk onun attığı solonun bi benzerini yapıyor.
-20 senedir davul çalan hocam çocuğun videonun sonunda yaptığı düşük volume de trampet taramasını çok kastı YENİ yapabiliyo.
-Attığı ritmleri fln saymıyorum,kroslarıda geçtim...
eh yani en diyim ya...
-Her iki stildede baget tutabilmesi ayrı mesele...

ya ölmüş bi bateristin ruhu var yada şeytan bu çocuğun içinde...
[hline]Sergen, 06 November 2003 14:07 tarihinde demiş ki:
Cinin basına piskopat bir adamın gecmesini bekliyorum.
Yasasın Cin!

[Bu mesaj Fiercewind tarafından 07 January 2004 23:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tek rakibi portnoy valla. :)[hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi ben 15 yaşındayım 2 senedir davul çalıyom niye bunun gibi çalamıom demiyom çünkü bu 3 yaşında başlamış o videoda 12 yaşında adam 9 sene ben 2 sene diye düşünüom..

ayrıca bu bir insan türü deil uzaylı yada başka insan dışı bi yaratık..

işte bunlarda benim kendimi sakinleştirme yollarım :)

bu arada insanın ortalama maksimum vuruş refleksi 230-250 metronomdur (4lük nota alırsan) ama bu çocuğunki 400 felan herald... ben bu konuyu merak ediorum benim max refleksim standart iken 180-190 dı bateri çalmaya başllayınca gelişti 250 oldu ama kuzenin şimdiden 240 larda bu ne ile alakalı yetenek dışında mekanizması ne acaba ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bu Tony için diyorumki Prog. Rock yada metal hardcore vs bateristi olmasın yazık eder kendine diyeceksiniz neden..

şimdi Metal bateristi olsa bi nevi ok uyar ama metal de repütasyon açısından jazz dan çok az daha yüksek puana sahip.. yani çocuk isim yapmak istese rock bateristi olur alın bugünki rock bateristlerine bakın gruplardaki şarkılarına bakın (nickelback, rhcp, rolling stones vs vs) hepsi nerdeyse 4/4 lük basit ritmler dolayısı ile bence portnoy tadında bişi olmalı..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fiercewind, 07 January 2004 23:46 tarihinde demiş ki:
yaşıyorum abi yaşıyorum ama bu çocuğun içinde şeytan falan var söyliyim bak silin o videoyu...
-Dave Weckyl denen hayvan baterist 13 yaşında çalmaya başlamış bu çocuk onun attığı solonun bi benzerini yapıyor.
-20 senedir davul çalan hocam çocuğun videonun sonunda yaptığı düşük volume de trampet taramasını çok kastı YENİ yapabiliyo.
-Attığı ritmleri fln saymıyorum,kroslarıda geçtim...
eh yani en diyim ya...
-Her iki stildede baget tutabilmesi ayrı mesele...

ya ölmüş bi bateristin ruhu var yada şeytan bu çocuğun içinde...
[hline]Sergen, 06 November 2003 14:07 tarihinde demiş ki:
Cinin basına piskopat bir adamın gecmesini bekliyorum.
Yasasın Cin!

[Bu mesaj Fiercewind tarafından 07 January 2004 23:50 tarihinde değiştirilmiştir]

hocan kimdi ? o snare üstündeki şey fazla zor deilde.. sonuçta adam RRLL sticking yapıyo onuda 2 hafta kas yapar ortalama bi baterist.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
radiohead, 13 January 2004 22:15 tarihinde demiş ki:
yanlız adamın davul seti(drumkit) iğrenç.valla benimki bile daha güzel
*!Eliyle gösterir*
baaak....TAMA Rockstar!

ıyyk tama rockstar tamanın en kötü davulu (saldırı yapmıorum yanlış anlama)

bence en güzel TAMA starclassic maple ve starclassic stage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...