Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlginç mi İlginç

hasansemre

Öne çıkan mesajlar

Aksaray'da bir lastikçinin vitrininden: "Vindovslu aletle rot balansı yapıyoruz..."

Gebze'de bir eczanenin camından: "SSK gözlüğü yazılır. Tansiyona şekere bakılır. Kurban kesilir."

"Dostum bana bi tane Yüzüklerin
Efendisi'nin çocuk versiyonundan verir misin?"
Yanımdaki adam korsan VCD satıcısından Harry Potter'i isterken...

"Kartuş ve kolonya doldurulur." Eskişehir'de bir dükkanın camından...

"Burada adam olana, edebiyle konuşana hizmet verilir."
Eminönü'nde bir bakkalın camından...

İzmir'deki enterasan bir kuaförün devasa afişindeki gaz verici cümle: "Bir fön neyi değiştirmez ki!"

Bir kırtasiyenin camından: "Patlayan top geldi!"

Kocaeli Hereke'de Y.Y.B.F. karşısında kendi halinde bir bakkalın camından: "Penguen Yemi bulunur!"

Kadıköy'de bir duvar: "Reşat,lütfen buraya park yapma!"

Kaş'ta Doğan görünümlü bir Şahin'in arka camından: "The Anatolian child does not eat these feet!"

"Geçmiş olsun, buraya kadar frensiz geldik!" İşe gelmek için bindiğim dolmuşun şöförü, son durağa geldiğimizde
sırıtarak...

Yaşlı teyze: "Evladım sağda mübarek bir yerde indirir misin ?"
Minibüs şöförü: "Az ilerde Camii var, seni orada bırakayım teyze"

Adana'da belediye otobüsünde ön ve arka kapıda görevli iki muavin arasında geçen diyalogdan:
Muavin 1 : "Durakta inecek var mı?" (yolculardan ses çıkmaz) Muavin 2 : "Olumsuz!"

Otobüs Şöförü: "Paso lütfen!" (genç adam pasoyu almak için cüzdanına davrandığında)
Aynı Şöför: "Varsa gösterme!"

Pek inanasım gelmedi ama sanırım gerçek en azından bana gelen mailde öyle yazıyordu.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Otobüs Şöförü: "Paso lütfen!" (genç adam pasoyu almak için cüzdanına davrandığında)
Aynı Şöför: "Varsa gösterme!"

"Geçmiş olsun, buraya kadar frensiz geldik!" İşe gelmek için bindiğim dolmuşun şöförü, son durağa geldiğimizde
sırıtarak...

bu ikisi süper :)[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

Kılasik Türkiye gerçeği
said:
DynamicK, 13 January 2004 16:21 tarihinde demiş ki:
bugün galata köprüsünde saat 14 sularında kenara parketmiş bi ufak minibüsün arkasında büyük beyaz harflerle
"IN WE GOD TRUST"
Buda Türk ezikliğinin göstergesi[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
İmza:Kat Temizlikçisi
[Bu imza zgrw tarafından 11 December 2003 14:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bodrum da bir plajdaki tabela : "Burada piknik yapmak yasaktır"
Tabelanın gölgesinde 6 kişilik bir aile oturmuş kahvaltı ederken tüpte çay demliyor[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:

(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

aşıklar giremez!-esenyurtta bir kıraathane.

köpekler ve bingöllüler giremez-muş ovası yardımlaşma dayanışma derneği,esenyurt

"garibaldi-excluisive" esenyurt minibüsü arkacam yazısı
ne anlama geliyor sormayın,her bindiğimde bakıyorum bişi anlamıyorum,günün birinde sroucam şoföre.,[signature][hline]"In blossom today, then scattered:
Life is so like a delicate flower.
How can one expect the fragrance
To last for ever?
- Admiral Onishi Takijiro
Sosyal ağlarda paylaş

göztepe taraflarında sahildeki yaya yolunda her 250 m'de bir mi ne tabela var. maksat ne kadar yok katettiğinizi anlamanızı sağlamak ama süslemiş adamlar her tabelaya bi mesaj kondurmuşlar. "sağlıklı yaşam için spor" tarzı şeyler yazıyo. yalnız biri çok ilgimi çekti : "kalbe giden yol" yazıyodu çünkü...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...