Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saç kestirme

InneR_ChaoS

Öne çıkan mesajlar

Saçımı uzun seviyorum ve lanet okul sebebiyle kısa kestirmek zorunda kalıyorum.Saçım uzunken berbere gidip kestirdikten sonra ucubeye dönüyorum(Ya da döndüğümü sanıyorum)Kulaklarımın(elf gibi)ve burnumun(laz gibi)uzadığını sanıyorum.Saçlarım uzun olmadan kendimi çıplak gibi hissediyorum.Saçımı bir türlü şekle sokamıyorum.Zaten lanet saç kıvırcık!Aynaya bile bakamıyorum 1 ay boyunca..
GrrRRRRrrr...[signature][hline]...Peh..
Sosyal ağlarda paylaş

benim "Gunaydin uyusuk" modelim var... sekilledirmesi cok kolay hemen anlatiim:

aksam yat, sabah kalk, aynaya bak... iste o aynada gordugun model, aynen devam gune...[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
XanThie, 12 January 2004 20:04 tarihinde demiş ki:
güzel saç modelleri varsa resimlerinizi koysanıza buraya..

http://pimpsare.us/up/files/deli8u87.jpg 3 ay önceki saçlar. bu resmimi favori icin kullanırım. kuaför bir ark var photoshop ıle çizerim favoriyi öbürsü gun aynısını yapar bana :)[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

lol Chemi çok zekisin sen ya ahah.

Bende yaklaşık 3 aydır uğramadım berbere. Ön taraftaki saçlar çeneme kadar deyiyor. Sabahlar Jöle sürmeden okula gidersem okula almazlar kovalarlar yani o derece :)
Aslında yazın başından beri yani Hazirandan beri en fazla 2 kere gitmişimdir berbere.
Lise sondayım allahtan fazla karışmıyorlar bize saç-sakal geziyoz yoksa cidden böyle okula gidilmez yani tarzan gibin.[signature][hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...