Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Movie Nasıl Alınır?

Romario

Öne çıkan mesajlar

yaw bende frpas varda bunu nasi crack licem bilen birileri aciklarsa iyi olur size guzel guzel movie ler hazirlicam hehe :)[signature][hline]Gladric lvl 50 Mercenary RR 8L1 - Kay
Gwaledric lvl 50 Armsman RR 3L2 - Kay
Yettimgare lvl 50 Thane RR 3L7 - Merlin
Astinus lvl 50 Paladin RR 3L0 - Kay
Sosyal ağlarda paylaş

bendeki version 2.0.0 ama nasi crack etcem sorun orda iste bu arada xp kullaniyorum ben yukarda bahsettiginiz srunu yasamam heralde[signature][hline]Gladric lvl 50 Mercenary RR 8L1 - Kay
Sosyal ağlarda paylaş

islem tamamdir cok saol romario bikac gun icinde guzel bi ekran karti alcam ondan sonra 5 vs 1 movie lerimi boylece gormus olursunuz sizde hehe[signature][hline]Gladric lvl 50 Mercenary RR 8L1 - Kay
Sosyal ağlarda paylaş

romario maalesef hic anlamam movie programindan. :)
ama google da filan arat "movie make" filan diye belki biseyler bulursun.[signature][hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Qoiw Deadsoul
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©

[Bu mesaj thanatos tarafından 10 January 2004 20:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fraps programinin orginali bende bulunmakta email ini om den atanlara yollayabilirim ve kullaniminida aciklarim np.
genel olarak soyle anlatiyim. movie leri cok buyuk boyutlarda kaydettigi icin bi tane divx formatina cevirecek programa ihtiyaciniz var ve cevirmeden oncede movie maker de cok rahat editlersiniz ama ben adobe kullaniyorum..[signature][hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (DELETED)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DELETED)
Excuse Me lvl45 Savage (FotM) (DELETED)
Excuse Me lvl 46 Briton İnfil (DELETED)
Excuse MeBuTiAmADoctor lvl 4x Celt Druid (HAPPY NOW!)
Sosyal ağlarda paylaş

valla iyi olur pazartesi aliyorum ekran kartini baglanti duzeldigi anda alcam kamerami emain e :P gerci biraz zorlancam respec ettik gitti butun pasif ra lar :([signature][hline]Gladric lvl 50 Mercenary RR 8L1 - Kay
Sosyal ağlarda paylaş

256 mb ati radeon ddr 9600 pro alam bunun bide 9800 u varda ona param yetmiyo uheuhe bizde bunla idare etcez dierine gore baya bi ucuzda sanirim movie kaydetmeme yeter[signature][hline]Gladric lvl 50 Mercenary RR 8L1 - Kay
Sosyal ağlarda paylaş

o cok yer kaplar be qal ben half size 30 fps de kaydetmeyi dusunuyorum uzun bisiler hazilicamda hazirliyabilirsem su movie maker i kurcaliyorum ogrenmem gerek[signature][hline]Gladric lvl 50 Mercenary RR 8L1 - Kay
Sosyal ağlarda paylaş

movie maker i cozdum kolaymis simdi xvid formatina cevirmeyi nasi halletcem bide movie makerda editlemedne oncemi cevircem butun movie bittikten sonrami?[signature][hline]Gladric lvl 50 Mercenary RR 8L1 - Kay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...