Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon.com hakkındaki görüşleriniz

Hagen

Öne çıkan mesajlar

amazon.com hakkındaki olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi yazabilir misiniz??
ödevde kullanıcam da
mesela gizlilik, güvenlik, siparişlerin gönderilme süresi aklınıza ne geliosa..
bir başka başlık daha var benim açtığım ama bu daha spesifik olduu için ayrı bi başlık açtımm
teşekkürler şimdiden
Sosyal ağlarda paylaş

çok saolunn
biraz daha açıyım sorumu
mesela adamların muhteşem bi müşteri database i var siz girdiğiniz zaman sizin alışveriş tercihinize göre kişisel bazı seçenekler sunuyo size filan..
bu tarz müşteri hizmetleri ve müşteri memnuniyeti bazında çok hoşunuza giden özellikler var mı?? veya gitmeyen tabii..
bi de bunun tam tersi hiç memnun kalmadığınız siteler var mı müşteri hizmetleri ve benzeri konularda ( bu arada ödevin konusu internette pazarlama, online shoppingten aklınıza gelecek herhangi bir sektöre kadar herhangi bir şirketin internet sayfası olabilir..)
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde film alıyorum ordan ve her login oldugumda bir suru daha önce almış oldugum tip filmi gösterip istermisin diye soruyor. Zararı yok bence ama genede bir yerden sonra sıkıyor çünkü zaten ne alacağıma karar verip girdiğimden onun gösterdikleriyle ilgilenmiyorum. Elime ulaşma zamanı genelde 3 hafta oluyor.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

ben hep amazon kullanirim cokda memnunum
amazondan kullanilmis olarak alindiginda normalden ucuz olacagi gibi, kullanilmis olmayanlar amerikada sokakta alacaginiz fiyatlardanda daha ucuzdur
shipping hizida hayli iyi
second day shipping yaptigimda, oglen 12de ismarladiysam obur gun elimde olur pakedim[signature][hline]

[Bu mesaj AssassiN tarafından 12 January 2004 04:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar malesef amazon.com un hocanın favori sitesi olması ve derste sürekli bu siteden bahsetmesi nedeniyle seçilebilecek siteler listesinden çıkarılmış bulunmakta..

ödevde kullanmam için bana önerebileceğiniz başka bir müşteriye veya ürüne önem veren ki buna müşteri veya ürün merkezli şirket var mı (illaki e-shopping olması gerekmio herhangi bi sektörden kullandığınız ya da duyduğunuz herhangi bişi olabilir fena kitlenmiş durumdayız sınıfça)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...