Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Offf çok dertliyim, açılmaya ihtiyacım var!

Lidriel

Öne çıkan mesajlar

2 sene önce bir kıza aşık oldum. 2 senede 3 kez açıldı bu konu her seferinde daha iyi tepkiler verdi... Ama çok üstüne gittiğimi düşünüyorum neyse, kız bu senenın ortalarında en yakın arkadaşına benm hakkımda ne hissettiğini bilmediğini ve duygularını tartıp karar vereceğini sölemişti. Bana sürekli çok değer verdiğini söylüyo ve ben onla konuşmayıp moralim bozuk gezersem bi anda ifadesi değişiyo, yanı harbi değer verio sanırım.. Bi konuşmamızda benim yerime başkası olsa çoktan çıkmıştı senle demişti, ben ağırdan mı satıo die düşündm ama alakası yok sanırım. Benım için okuldaki tek erkek sendin geçen sene diye bi lafıda var... Birbirimize acaip benzioruz ve bunu o da kabul ediyor...
Tek sorun arkadaş olarak görmesi yani güçlü bi sevgi yaşamaması... Ben daha önce kimseyle belki sonradan aşık olurum diye çıkmadım diyo..
Kızla şu ana kadar her konuşmamda araya dalıp bişi sölediği için bi türlü tam anlatamadım derdimi.. Mevzuu çok sık açıldığı için sıkılmasını sağlamaktanda çekiniyorum.. Ama böyle güzel birşeyin böyle boktan bitmesinide yediremiyorum!
Son kez alıp yanıma konuşasım var neden bir kez olsun denemekten bu kadar çekindiğini, beni mutsuz edip kendininde mutlu olabileceği birşeye şans vermediğini sormak istiyorum... Benım onun gözunde farklı bi yerim var bu belli ama bana diğer insanlara uyguladığı kuralları uygulayıp bunca özel şeyi bi kenara atıyor...
Yılbaşında ona yazdığım şiirleri içeren bi defteri ona vericektim ama bi nedenden veremedim ve şimdi verebilirim... Kime okuttuysam çok hoşlarına gitti şiirler ve bazı şeyleri değiştirebilecek kadar noktalı atış yaptım.. Ama eğer verirsem beni şiirlerle kız tavlayan bi adam sanmasından korkuyorum :(

Bi akıl verin nolur ya offfffff!!
Sosyal ağlarda paylaş

Thanatos zaten morali bozuk olan bir insanın üstüne gitmek hoş bişey mi? Konu dışı bölümüne derdimi açıp rahatlamaya çalışıyosam bundan sana ne? Lütfen konuyu dağıtma ve ilgilenmediğin topiclere mesaj atma...

[Bu mesaj Lidriel tarafından 12 January 2004 18:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi gun boyu biyigin kisi ask acisindan dolayi thread actigi icin boyle deme ihtiyaci duydum. :) ask acisi iste herkez mutlaka bi sekilde cekiyo bunu. onemli olan takmamak.hayatin diger guzellikleriyle ilgilen vs.vs.
yani bi yigin kiz bulursun bi kisi icin kendini uzmeye degmez.[signature][hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Qoiw Deadsoul
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum hiç yaşadınız mı ama şu anda kendime birdaha bulamayacağım kadar uyan bir kız buldum, kusurları bile kusur olarak gelmio o derece uyuşuyoruz... Bu çok zor yakalanan bişey ve onu başka kızlarla karşılaştırmayı düşünmüyorum bile.. 2 senedir 7 çıkma teklifi aldım ve kızlardan biri ondan daha güzeldi ama sallamadım bile... Cidden aşığım yani! Bu dönemin başından beri 110 şiir yazdım o derece :( Aynı sınıfta olmamızda olayı iice alevlendirio...
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten kaybettim disoun, yani kaybedecek bişeyin yok, ister böğür ister ağla ister iç ama oturup efkarım, efkarım, efkarım deme yeter. Çünkü bişey yapınca elbet ii de olsa kötü de olsa bi etki - tepki olacaktır :D[signature][hline]avatar
BonePART, 06 January 2004 02:20 tarihinde demiş ki:
amcig aman magici de aliriz
Sosyal ağlarda paylaş

Işın kızımızın adı, hangi anne baba böle bi katliam yapar die sormayın sakın döverim :)
Ben okul çıkışı evine bırakırken açılmayı düşündüm bi şekilde ikna ederim evine bırakmaya konuşmamı yapar şiir kitabını verir ve evime dönerim... Yeterli olur sanırım?
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi kızın arkadaşlığına değer veriyorsan onunla çıkma çünkü bir süre sonra artık onunla arkadaş bile olaraka kalamamanız kuvvetle muhtemeldir. Şayet yok kısa süreli bile olsa ben onu sevgilim olarak istiyorum, uzun vadeli arkadaşlıktan daha değerli diyorsan da git şiirleri ona oku, verme...[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

hmm şöle bi soru: 105 şiiri nası okucam.. en iisi 1. elden vermek, okuma işini kad. en sağlam studyo gruplardan biriyle bi şiire beste yapıoruz onu gitar eşliinde söliebilirim...[signature][hline]*!barnak basar*
Siz sormadan ben söliim evet çok düşündüm bu imzayı :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lidriel, 12 January 2004 18:48 tarihinde demiş ki:
Bilmiyorum hiç yaşadınız mı ama şu anda kendime birdaha bulamayacağım kadar uyan bir kız buldum, kusurları bile kusur olarak gelmio o derece uyuşuyoruz... Bu çok zor yakalanan bişey ve onu başka kızlarla karşılaştırmayı düşünmüyorum bile.. 2 senedir 7 çıkma teklifi aldım ve kızlardan biri ondan daha güzeldi ama sallamadım bile... Cidden aşığım yani! Bu dönemin başından beri 110 şiir yazdım o derece :( Aynı sınıfta olmamızda olayı iice alevlendirio...

bak sen onu aslında sevmiyosun

kafanda oluşturduğun bayan kusursuz, bayan harika bayan asdf... lerin üzerine onu yerleştirmişsin ve onun gerçekten itici rahatsız edici davranışları bile sana çok harika mükkemmel tapılası geliyor

belki çıkmış olsanız daha iyi olurdu çıkmayınca onunla kafandaki kişiyi özleştirmişsin takma demicem çünkü bir yararı olmayacak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...