Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Peki ya merchanery?

Durlag

Öne çıkan mesajlar

Thrust kullanan mercenary hakkinda ki görüsleri bi alabiliymiyim acaba?[hline]Durlag LeftField...
Too much seasoned HERO
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:

[Bu mesaj Durlag tarafından 28 Mart 2003 06:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

durlagcim:) simdi bak ben bi ara mercenary acmisdim eu da oynarken prdwende. slashti tabi ama orda biraz arastirma yaptim thrustla ilgili. en sonunda thrust mercenaryin (race de saracen olucak yüksek dex icin) baya bi ölümcül oldugunu örendim. su an bende kayda 18 armsman var 2. olarak bunu acacam.[hline]Carternas-Champion Hib/Ex.
Jhalivar-Armsman Alb/kay
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Sonuc olarak elimde iki spec var ne yapıcam bakınız soyleler:

1. 50 DW, 50 Thrust 26 Parry ...
2. 50 DW 44 Thrust 36 Parry..

realm abilityler alma olayını da soyle dusundum ..

Dodgerleri alıcam 1. tercih icin ama nerey kadar ama soyle birsey var advanced evade var ayrıca ben gayet sık evade yapıyorum evade 1 e göre tabiiki (bir infil kadar degil).
Dodger dısında her turlu evade hız o buı veren seyleri alıcam diye dusunuyorum...Bizim serverda bi tane gorduum var 50/50/28 specli thrust merc adam 4 kisi kesti gozumun onunde...
Digerinde ise catabombsta herkesin soyledii sey var parry ederek reflection /DW combosu herkes gorudum en gusel combo diyor bunun icin ..:)) bana bi yol gosterin kafayı yicem...[hline]Durlag LeftField...
Too much seasoned HERO
Sosyal ağlarda paylaş

dw stilleri çok kötüdür. o yüzden slash/thrust stillerine ihtiyacın olacak. 50 dw 50slash/thrust 28 parry iyi bence.
dodger ve mastery of parry-ignore pain-determination ve purge alman mantıklı olur[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Noob Assasin
Sosyal ağlarda paylaş

dw stilleri superdir bence bak benim mercin speci soyle belki yarimci olabilirim aciklayim sana neden ne skilli aldigimi 50 dw 41 slash 42 parry benim mercin speci simdi asil kullanmaya calisacagin style dual shadowstur eline yakin bi yerdede reflection ve hypnotic darkness combosunu koyarsin cok guzel stun eder cunku eger adam kacamaya baslamissa slashte 39 civari ckan bi style var back slash onu kullanirsin hee yok cok karambol var diyosan slashta 29 cikan amyt slash i kullan parryini yuksek tuttugun icin baya bi parry yapiyosun cidden cok fazla yani iki vurustan birini kesin parry yapiyosun ve zaten bi adama reflection hyp dark combosunu tutturdunmu isis biter bu yuzdenden hizli silah kullanamni tavsiye ederim ben iki jambiya kullaniyorum bu yuzden ra lere gelince ip ilk olarak ardindan purge ondan sonra 3 lvl mop ondan sonra pf tavsiye ederim boyle gercekten cok guzlubi charin olmus olur pwe rvr farketmez[hline]Us Kay Server -=Merc=-
Sosyal ağlarda paylaş

dw stilleri nasıl güzel ya şaka mı yapıyosunuz?
anytime stil yok bi kere.o yüzden slash e bağımlı kalacaksın.
determination kesinlikle alınması gereken bi ra dır tanklar için.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Noob Assasin
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada aglamiyosun saracen thrust merc te merak etme :)

Highlander slash aldim duelde ayni lvldeyken ayrica baya bi hizli ..Herkes thrust un slashtan saglam oldugunu kabul etmish ama hmm gercekten mantikli...50/41/42 ...iyi gibi duruyo ..:)[hline]Ariakan lvl38 & (Still Progress Merc)
ALB/EXCAL
Sosyal ağlarda paylaş

olm 50 thrust 50 dw yi al... gerisinide parry e ver...
dogger 3 ve ya 2 yi de aldiktan sonra..
stun i purge ederse dirty tricks koyarsin... ve yeni patch de dirty trick daha fazla kullanilabilecek ustune ustluk daha etkili olacak.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl32 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

zanadranin acc ye gidip 1 p aldim sendende alicam.
zegna 500 verdi ve salvage icin malda verdi salvage dan 400 gold yaptim :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl32 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...