Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Visitors (Ziyaretçiler)

Creel

Öne çıkan mesajlar

öyle bi official açıklama yok henüz, oyuncular 3. sezon için reneval beklediklerini belirttiler hatta,

Scott Wolf stopped by KTLA Studios and he says that the team behind the show believes chances are very good. "Ultimately there are questions that will be answered in the finale, but it is not serving as a series end," he says. "Our story is not complete. We are anticipating a third season of the show.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni bölüm geldi ama çok kötüleşti dizi artık tahammül sınırlarını aşıyor 3. sezon devam ettirirlerse ayıp valla

Anna için bu bölümde yapılan öldürme planı tam bir epic fail
tek güzel yanı bu bölümün tyler denen dallamanın geberişini gördüm o yeter

Sosyal ağlarda paylaş

Evr said:

yeni bölüm geldi ama çok kötüleşti dizi artık tahammül sınırlarını aşıyor 3. sezon devam ettirirlerse ayıp valla

Anna için bu bölümde yapılan öldürme planı tam bir epic fail
tek güzel yanı bu bölümün tyler denen dallamanın geberişini gördüm o yeter

ahahah dayanamdim spoilera baktim, gercekten cok ama cok onemli bir sey olmus ama umrumda olmadi.

hatta sevindim...

enteresan. aksama izliyim baride o sahnenin gelisini bekliyim merak edeyim az. tam tersi olur esasinda spoilerdan sonra ama bu spoilerdan sonra istahim acildi izlemek istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

tek güzel şey donovan ı tekrar görmek oldu. adamlar baktılar dizi sallantıda bari masraftan kısalım diye bi kaç kişinin işini bitirdi :)) önümüzdeki sezon toparlayamazlar bence. demir maskeli adam hesabı 2 tane lisa, bi tane zencu çocuk, etti taht üstünde 3 varis. bir de anna var başlarında. muhteşem yüzyılın uzay versiyonu gibi olur 3.sezon artık :P

Sosyal ağlarda paylaş

Aslında dizi yeni başlıyor 3 sezon. 2 sezon boşa izlediğimizin kanıtıdır bu bölüm. Dizi bu kadar b.ktan gitmese belki bu bölüm bile olmazlardı. 10 sezon saçma sapan giderdi sonra fight! Yemişim 3. sezonunu umarım 3. sezonu çekmelerini kabul etmezler. 2 sezon sen milleti saçma sapan oyala neyse klasik dizi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...