Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

American Robert?

asinanyavuz

Öne çıkan mesajlar

Resimlerinden çok güzel bir okul olduğu görülüyor. Giden arkadaşlar varsa fikirlerini belirtirlerse sevinirim. Tercihlerime yazayım mı niçin yazayım? Yazma derseniz niçin yazmayayım? OKulun gerek fiziki gerek sosyal imkanlarından öğrenci yaşamından uyum problemi fln olur mu? Yanı insanlar sıcakkanlı kimseler mi vs... Bilgi verirseniz mutlu olurum.[hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Sosyal ağlarda paylaş

hemen annatıyım kardeşim eğer ingilizce bilmiyosan gitme eğer sinirli bi adamsan yine gitme ve babanın çok parası yoksa hiç gitme o okulun insanlarını pek tutmam çok dayanışma faln yoktur çünkü sen en iisi bizm okula gel birinci tercihine alman yaz bn de robert i kazanmıştım hatta burs faln da verceklerdi ama tercihimi almandan yana kullandım memnunum mutuluyum doru tercih yaptığımı biliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Normal olarak çok ii bir ingilizce eğitim ve yurtdışı imkanları. Modern bi okul. Ancak herzamanki gibi sorun parası, ekonomik durumun iiyse olabilir ama ben yine de önermiorum, ii bir anadolu lisesi her zaman ii bir koleje tercihimdir. Nitekim öyle yaptım, ben i.e.l'deyim, çok kişi de öyle yapıo.
Giden insanalr gelince de genelleme yapmıyım ama bnm tanıdıgım 2 kişi tmmen şımarık tipler
almanı tercih ederim..[hline]a.k.a wicked

How much longer till I hit the ground?
I can't tell you why I'm breaking down.
Do you wonder why I prefer to be alone?
Have I really lost control?

[Bu mesaj -Legendary- tarafından 16 November 2003 20:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eger yurt disina gitmek sitiyorsan universite egitimi icin RObert sana son derece buuyk bi avantaj saglar, ben Koc tayim, robert te olsam cok daha artardi girme sansim istedigim okula, ha gerci bi iki sene sonra basvururdum ama olsun

Bogaz manzarasi superdir, ortam olarak dersen kankam oraya girdi ve adamin buyuk bi arkadas grubu var (unuttu bizi zaten herif hehe) ayni doneminden olan.

Derslerin iyi degilse kasamicaksan hic gitme, bu tur okullarda senden kasmani beklerler genelde.[hline]Var var var.
-A Khajiiti Saying
Sosyal ağlarda paylaş

eğitimi iyi onu biliyorum bizim okulla hocaları aynı çünkü(üsküdar amerikan lisesi)
ama delirirsin yani
bir adam sana saldırırsa vurmıycaksın mesela
yada hoca sana ne derse sineye çekicen suçlu oluyorsun
mun die bir olayı var ingce eğitim veren özel okulların bu yurt dışı için bir avantaj
ayrıca bir yeteneğin varsa değerlendirilir mutlaka[hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all
Kargy Necromancer is my bish

Sosyal ağlarda paylaş

Ücretler çok hoş :) :
Verilen bilgi:
ÜCRETLER

2003-2004 OKULUMUZ ÖGRENIM ÜCRETLERI

PESIN ÖDEMELERDE

GÜNDÜZLÜ 14.400.000.000
5 GÜNLÜK YATILI 20.425.000.000
7 GÜNLÜK YATILI 23.000.000.000

TAKSITLI

GÜNDÜZLÜ 15.979.680.000
5 GÜNLÜK YATILI 22.692.960.000
7 GÜNLÜK YATILI 25.561.440.000[hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Glatheros, 16 November 2003 20:28 tarihinde demiş ki:
eğitimi iyi onu biliyorum bizim okulla hocaları aynı çünkü(üsküdar amerikan lisesi)
ama delirirsin yani
bir adam sana saldırırsa vurmıycaksın mesela
yada hoca sana ne derse sineye çekicen suçlu oluyorsun
mun die bir olayı var ingce eğitim veren özel okulların bu yurt dışı için bir avantaj
ayrıca bir yeteneğin varsa değerlendirilir mutlaka[hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all
Kargy Necromancer is my bish

vurma konusunda eh işte idare ederim büyük bir ihtimalle. Hocalara karışmam. Ne derlerse desinler ben kendimi bilmiyor muyum?
Yetenek konusunda:
4.Sınıftan itibaren Web Tasarımı yapıyorum. Orta derecede ASP bilgim var. Bir kaç yarışma derecem var :) Buna yetenek diyorsanız olabilir :)[hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!

[Bu mesaj asinanyavuz tarafından 16 November 2003 20:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 16 November 2003 20:33 tarihinde demiş ki:
bu arada belirtiyim 100 kez lgs ye girsem 100 ünde de kal robert ten üstte kalır ehm.[hline]kendimi kendimden çıkarsam sıfır kalmaz.

said:
_-Sturm-_, 16 November 2003 20:34 tarihinde demiş ki:
1 fizban.... (valla kendi okulum diye söylemiyorum)

yani arkadaşlar bunu neye dayanarak sölüyosunuz??[hline]I'm awaiting the sunrise
Gazing modestly through the coldest morning
Sosyal ağlarda paylaş

yurtdışı istiyosan ilerde iyi bi okul senin için
ama türkiyede okur devam ederim diyosan daha iyi okullar var.
dil eğitimi olarak kıyaslama yapamam, her okulun dil eğitimi derecesini bilemem tabi. benim için de iyi bi anadolu lisesi iyidir özel okuldan. roberti de pek sevmem açıkçası özel okullar arasında da.

ve maddi durumunuz iyiyse ancak git derim. yani burslu olunca burs zaten stres de getirir sana. not ortalaması yapiyim bursum devam etsin vs. vs.

burslu da olsa robert iel'e ağır basamaz dedim ve iyi de demişim diyorum şimdi.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...