Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni oyun tawsiyeleriniz ?

ZeuZ

Öne çıkan mesajlar

Herturlu oyun olabilir .. Uzun zamandır rpg oynamıyorm (uo dı$ında) eger guzelse rpg de onerilere acıgım ... Oynadıgınız ve ho$unuza giden oynarken zevk aldıınız (yannı$ anla$ılmasın) oyunları orenebilir miyim ? Tabi piyasada olanları .[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti
Sosyal ağlarda paylaş

rpg olarak star wars: knights of the old republic (aka kotor)

action olarak prince of persia: sands of time (o kadar övüldü ki, çok meraklıyım bu oyun hakkında)

sonra need for speed underground, yarış oyunları seven için biçilmiş kaftan (simulasyon değil ama), ben sevmem gerçi, ona rağmen 1 - 2 gün deli gibi oynadım, modifikasyon olayı çok hoş.

sonra eğlencelik olarak worms 3d (worms sevmiyosanız bulaşmayın ama, biraz daha karışmış)

e tabi ki max payne 2 (nası unuttum)

spellforce diye bi oyunumuz var, amcalar rts ile rpg'yi karıştırdık diyolar (ama yorumlara göre %70 rts, %30 rpg).. bana göre ise bol quest'li, hero'lu ve level'lı rts eheh.. ama hoştu demosu.

sonracııma oyuna ayıracağnız çok süreniz varsa civ 3 conquest diyebilirim, ama epey detaylı bi stratejidir, kafa patlatır ve çok zaman alır (satranç gibi diil tabi de, yani strateji sevene.. ya da civ sevene diyeyim).

onun dışında... ee şimdilik bunlarla idare edin, ben aklıma gelirse yazarım yine.[signature][hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

bunları da oynamadım ama adını çok duydum:

beyond good & evil (action-adventure)
neverwinter nights: hordes of the underdark (frp add-on)
legacy of kain: defiance (action)
simpsons hit & run (gta'nın daha az suçlu simpsons versiyonu)
silent hill 3: (action-adventure)[signature][hline]Pretty women make us buy beer,
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

mirage soylediklerinin hepsini oynadım .. (underground , kotor vs vs ) civ olayında da ole cok sewmem yani kotunun iyisidir benim icin . Ama o dediin rts dikkatimi cekti ne zmn gelcekmi$ tam surum haberin varmı ?[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Sosyal ağlarda paylaş

bende kotor under flms sonra lotr call of duty XIIçizgi roman tarzı seviyorsan birde oynamadığım halde sırf söylentilerden wallah önereceğim prince of persia mıydı işte nasıl yazılıyorsa ondan[signature][hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
[Silver Ailesi,Ivanov kardeşler]
Osi Eudan [Raven Sardok] Pally Archer
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

lancelot soylediklerinin hepsini oynadım oyun kalmadı galiba herkes aynı $eyleri soyluyo :-P[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Sosyal ağlarda paylaş

zeuz spellforce şu an piyasada zaten. öyle yaz demişsin öyle yazdım. ;)

sonra bir de XIII var, çizgi roman şeklinde fps.

sonra bir de indiana jones and the emperors tomb var. aslında çok yeni bir oyun değil ama piyasada bulabileceğini zannediyorum. oyun türü içinde oynayıp da beğendiğim tek oyun. hatta oynayıp beğenmek değil, oynayıp da hastası olduğum bir oyun.

şahsen indy hastasıyımdır, ama bir önceki indy oyunu tiksindiriydi, bu ise hayran bırakıcı. oynamadıysan bence kesinlikle oynamalısın. türü de prince of persia: sot ve tomb raider gibi, ama tomb raider'ı katlar yani, sot ile kıyaslama yapamıyorum sot oynamadığım için.. ama pişman olmayacağına eminim. (ayrıca oyunun istanbul'da geçen bir bölümü var ki çok geyik -seni şişe dizijeem- diye bağıran adamlar falan geliyor)

[Bu mesaj Mirage tarafından 11 January 2004 10:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

$u spell force'u deniyim yaw .. Ben o tip oyunları sewmem . Yani ındy , tomb raider flm .. Aslında hastasıyımdır ama yapamayınca bi$i kırarım ben sinirden o yuzden oynamıyorum .[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZeuZ, 11 January 2004 11:30 tarihinde demiş ki:
$u spell force'u deniyim yaw .. Ben o tip oyunları sewmem . Yani ındy , tomb raider flm .. Aslında hastasıyımdır ama yapamayınca bi$i kırarım ben sinirden o yuzden oynamıyorum .

ben de o tür oyunları sevmem ama indy uzun süredir oynadığım en güzel oyun oldu. türüne bakma al bence yani.. kavga sahneleri falan çok güzel, bir sürü alternatifin var, adamı yakasından tutup duvara yapıştırmak, arkadan gelen adama omuz atıp kamçıyla silahını düşürmek falan..

yani al al al ;).. cidden indy oynamayan bin pişman eheh. deli çılgın manyak..[signature][hline]Pretty women make us buy beer,
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

zevk meselesi demek ki, ben oldum olası indy hayranı bi insanım. last crusade ve fate of atlantisi onlarca kez bitirdim, gidip harçlığımdan biriktirip 50 euro'ya 4'lü indy dvd setini aldım falan.. fanıyım yani.

ama infernal machine'i onlarca kez denememe rağmen tiksindim . hem de daha geçen denedim yine.

neyse, bence emperors tomb mükemmel.

zeuz, bu arada harika bir trailer var oyun için.

buraya tıklayıp lucas arts official sitesine gidince, trailer 2 yazan bi link var, ona basıp izleyebilirsin.

(url'de yanlışlık olmuş, değiştirdim)

umarım bandwidth sorun olmaz, streaming çünkü.

[Bu mesaj Mirage tarafından 11 January 2004 14:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...