Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevdiğiniz kızın yan sokağınıza taşınması

NuKe

Öne çıkan mesajlar

Oha aynı oda mı?!

Önce kız ile muhabbeti kur önce arkadaş seviyesinde, yakında oturuyosunuz zaten gidiş gelişlerde çok zor olmasa gerek. Önce kızın seni biraz tanıması lazım. Sonra senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın basitçe üç yolu var: Aşama aşama kıza açılmak (sms vs...) , kıza bariz olacak biçimde belli etmek ve reaksiyonlarını gozlemek, veya bi arkı ile çok yakından arkadaş olmak ve ona sormak. Bilmiyorum, nasıl yapmak istediğin sana kalmış.[signature][hline]Those of you who are lucky enough to have your lives, you may flee with them. However, leave your limbs here because they belong to me.

The Bride / Kill Bill
Katana ile bi salon dolusu adamı kestikten sonra...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
narin, 10 January 2004 19:53 tarihinde demiş ki:
Aynı sokağa taşınmasından daha güzel bişi yaşadım , aynı otelde aynı odada kalmak gibi :)

ortamı cıvıtmanın gereği olmadığını düşünüyorum. Haksız mıyım?[signature][hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Lise ve İlköğretim Öğrencileri için BİTEK-O 2004
Sosyal ağlarda paylaş

Kendini açman gerekmiyor ki kıza...

Kızın haraketleri nasıl bakarsın, hiç pas vermiyorsa bırakırsın nolacak ki?Kız yok mu başka?

Ha delicesine seviyorum ama bana bakmıyor diyorsan Türk Filmlerini tekrar canlandırma durumun olacak.Bolca Tarık Akan film'i öneriyorum sana.Izle ve öğren.Böyle yağmurlu günlerde penceresinin önüne gidersin elinde simitle 6-7 saat pencereye baktıktan sonra gidersin mesela...

Bolca iltifat et ona.Hafif şımarıyorsa iyiye işarettir.Ama iplemiyorsa bırak peşini derim, zorlamanın manası yok, tarık akan the secondlığa gerek yok.Ama şımarıyorsa bir yere birşeyler içmeye davet edersin.Yok yaşım tutmuyor diyorsan bar hede hödölere.Götürürsün hoş bir nargile kafeye.Mümkünse arabesk ve saçmalık çalmayanlardan ve tenha olanlardan.Istanbulda oturuyorsan Anadolu tarafında Kahverengi olabilir Narçil olabilir olur anam olur.Avrupa yakasında oturuyorsan ve dinlediğin müzik türüne bağlı bilmem.Ama rock trash versaire seviyorsan taksim - klan kafeyi tavsiye ederim.Neragatsiye falan götürebilirsin güzel yerler oralar.Hoş ön yargılı bir hatunsa Neragatsiyi dekor açısından pek tavsiye etmem.

Valla iltifatlara iyi yanıt veriyorsa çok iyi bu.Bilimum yerlere götürebilirsin kızı.Ondan çekiniyorsan git atla zaten.Medeni cesaretiniz olsun biraz.

Yani suyuna git iltifat et ama dürüst iltifatlarda bulun.Şımarıp kıvama gelince muhabbete gir biraz.Sonrada "Ya sohpetine doyum olmuyor cumartesi günü hedeye gidelim mi?" dersin olur biter.

Olaylar gelişir...

Asla çekingen,utangaç olmayın.Olmamaya çalışın.Kaybedecek hiçbirşeyiniz yok çünkü bu konularda.[signature][hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth.
Facito aliquid operis, ut semper te Diabolus inveniat occupatum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar bir kız olayı bendede var. ama benimkisi biraz farklı.

şimdi şöyle..

kız ile aynı dershanedeyiz. hatta aynı katta sınıflarımız. ben 342'deyim, o 344'te. nese. kızın bebek gibi bir yüzü var çok hoşlanıyorum. ama kız benden hoşlanıyormu bunu bilmiyorum. gerçi kız ile birçok defa gözgöze geldik ama kızın suratında şuana kadar hiçbir mimik değişimi olmadı. ne güldü, nede somurttu. ortada bir gelişme olamadı neyazıkki henüz.. kızın çok samimi olduğu yalnızca 1 arkadaşı var o da bizim sınıfta adıda melike... işi kolaylaştıracak bir etken gibi gözüküyor ama göründüğü gibi değil inanın :) ve onun haricindede hiç kimseyle konuşmuyor(lar). birtek ikisi takılıyorlar koridorda yada bizim sınıfta..
ama benimse ne melike ile ne de adını dahi öğrenemediğim şahsiyetle hiçbir samimiyetim dahi yok. yani bir merhabamız dahi olmadı şuana kadar.. adını salı günü öğreneceğim gerçi (rehberlikçiden:D) ama nasıl yanaşacağım konusunda hiçbir fikrim yok. kime sorsam önce sizin sınıftaki ile muhabbet kurmaya bak diyolar.. ama olay böyle göründüğü kadar kolay değil.
napmam lazımm????? banada akıl verin biraz :( patlayacam sonunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...