Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanırım birisi bilgisayara girmiş

Gallant

Öne çıkan mesajlar

Paylaşılan Belgeler klasörünü hiç tınlamam, bugün öylesine bakayım dedim şöyle bir klasörle karşılaştım:

bu bilgisayara 06012004 tarihinde saat 1308 de saldırıda bulunulmuş, dosyalarınız silinmiştir. irtibat için [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz. [dr.sinhack]

Tavsiyesi olan adsl kullanıyorum, zoom 5551 modem var. Firewall ı açtığım zaman doğru dürüst download yapmıyor bu seferde.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında paylaşılan belgeler klasörüne ulaşmak hiçte zor bir durum değil heleki her kullanıcıya açıksa.Bu yüzden tam bir saldırı söz konusu olduğu bile söylenemez.İp'yi bilen herhangi bir kişi all usersa açık olan bir dosyaya çokta rahat ulaşabilir bilgisayarındaki(firewall olmadığı durumlarda ki buda ne kadar işe yarar bir sistem tartışılırda yeri değil.)[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

Aman yaaa... Benzeri bir saldırıda ben tüm HD'yi kaybettim. 20 usd verip data Recovery servisine verdim - adam ikigün sonra enteresan bir yorumla döndü. ÇÇOK İYİ İŞ !!!! adam dosyaları değil FAT'daki adreslerin ilk harflerini silmiş, çok temiz dedi.

nefret ederim bu tiplerden NEFRETTTTT !!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bence öle bi saldırı yapılmamış sadece bi şekilde (all user izinliyse) shared folder ına girebilmiş oraya da seni korkutmak için o text i koymuştur. norton firewall kullan bencede.[hline]Llama, 16 December 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
sperm triballerı lazım arkadaslar bıldıgınız varmı allah askına acıl sekılde lazım sıgara ıcın ola bılır sakallı ola bılır yanı elınızde ne varsa buraya koya bılırmısınız....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sostizm, 09 January 2004 15:06 tarihinde demiş ki:
Aman yaaa... Benzeri bir saldırıda ben tüm HD'yi kaybettim. 20 usd verip data Recovery servisine verdim

Ben yerinde olsam 20$ a data recovery servisi yaptığını idda eden bir şirkete yada şahsa güvenmezdim.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 10 January 2004 10:12 tarihinde demiş ki:
usenmezsen eger git savciliga bi suc duyurusunda bulun herifin dunyasini dar et

bilişim suçları hakkında Türkiyede yasal uygulama yok,biraz önce avukat olan anneme ve babama sordum,böyle bir durumda tek yapılacak şey suç üstü yakalatmakmış,başka türli savcılık işlem yapmıyormuş,tabi nasıl suç üstü yapılır bu durumda o ayrı bir muamma.suç duyurus sonuç getirmez yani.[hline]"In blossom today, then scattered:
Life is so like a delicate flower.
How can one expect the fragrance
To last for ever?
- Admiral Onishi Takijiro
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...