Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

boyun uzaması!!!

ranges

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar suan benim yaş 15 boy da 1,79 ama ben daha, daha cok uzamak istiyorum bunu nası yaparım öneriniz var mı ?(bol süt iç yazmayın lütfen) Arklar bişiler geveliyo falan ama ne tam olarak bilmiyom yok akşam yemeginden önce 2 şişe soda iç falan fln[hline]
The lord of water spoke
in the silence
words of wisdom
I've seen the end of all
be aware the storm gets closer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 08 January 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
şimdi güçlü kuvvetli 4 arkadaş buluyorsun. ikisi kollardan ikisi bacaklardan...[hline]Ayşe Hatun Önal bana demiş kii:
Ayılık var hamurunda. Kırıcan mı belimi?

Sam, 01 January 2004 04:39 tarihinde demiş ki:
Allah'ın koruması protection atıp armor rating yükseltmek.

abi yapma yaw :( boyle risksiz olanından yokmu bu işin[hline]
The lord of water spoke
in the silence
words of wisdom
I've seen the end of all
Sosyal ağlarda paylaş

Oğlum daha ne kadar uzamayı düşünüyorsun.15 yaşında 179 boyunda olsam ben daha ne isterdim.Zaten daha temiz 5 yıl daha uzama zamanın var ki boyun bu yaşta böyleyse 190 a kadar gider bence.Yüz, basket oyna, bol vitaminli yiyecekler ye falan filan.[hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology

Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuda yapıcak pek fazla şey yok :) Herkes süt iç bol bol desede bununda duruma katkısı pek yok dengeli besleniyorsan zaten. Yapılacak tek şey beslenmene dikkat edip, yaşının gerektirdiklerini eksiksiz almak. Eğer beslenmene dikkat etmezsen genlerin boyunun çok uzun olmasına müsade etse bile kazanı çalıştıracak yakıtı almadığın için uzayamazsın :)[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

15 yaşından sonra etkileyemezsin boyunu
fazla yaşlısın artık o işler için :)
şaka bir yana 12-13 yaşından sonra yaptıklarının çok büyük bir katkısı olmaz boyuna iyi zaten boyun 1.83-4 civcarına kadar gelirsin en az
çok da uzama bak sonra ayakkabı bulunmuyor :)[hline]Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:
daha fazla uzatmamanın anlamı yok

[Bu mesaj regulus tarafından 08 January 2004 19:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

walla senin boyun gayet ii bence,
ben kendimden örnek veririm süt iç(her nekadar deme demişsen de doru bu, geç de kalmış olabilirsin gerçi), bi de vitaminini falan al yani önemli olan ihtiyacın olan enerjini falan çıkarman vs..
onlar yalan mesela basket oynamak boy uzatmaz, boyu uzun olan absket oynar,
veya yüzme veya hede hödö spor hareket egzersiz[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

beslenmem biraz kıttır fastfoodcu gençlik ehe ama yani pek uzuyacagımı da sanmıyorum msl 1,85-6 olsam cok iyi olur derim ama bu yaz ın başında attım boyu birden daha da uzuyacagımı pek sanmıyorum.(babam da tam benim boyumda şuan o yuzden bi de daha uzamam herhalde diyom)[hline]
The lord of water spoke
in the silence
words of wisdom
I've seen the end of all
Sosyal ağlarda paylaş

18 yaşına kadar boyun belirlenir
22ye kadar uzar erkekler derler ama 18den sonra en fazla 1-1.5 cm fark eder.
daha baya uzarsın babanı zaten geçersin baban bir ölçü değil mesela ben babamdan 22 cm uzunum :)[hline]Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

olacağı olmuş boy uzaması eğer dışardan bir tedaviye girilmezse genetiktir. Zaten girilen tedavide basketbolculara yapılan bişeydir tavsiye etmiyorum :)
Millet bana çok sordu boyunun sırrı ne die bende süt için diodum. :-P
Bence pek zorlama obyun türkiye şartlarında yeterince normal. Benim gibi olupta (1.98 ki daha uzun olduğumu iddia edenler var) bir çok araca binemez hale gelmek güzel değil. Türkiye de yaşıyosan kısa olacan kardeşim :)[hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Moncain, 08 January 2004 19:30 tarihinde demiş ki:
Doğru.Adamın boyu 2.10 olunca karar veriyor basket oynamaya.Basket boy uzatmaz.[hline]Don't Panic
No Fırfır

bu çok doğru işte...
çok kişi yanlış anlıyor olayı
basketbol boyu uzatmaz boyu uzun olan basket oynar[hline]Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Moncain, 08 January 2004 19:30 tarihinde demiş ki:
Doğru.Adamın boyu 2.10 olunca karar veriyor basket oynamaya.Basket boy uzatmaz.[hline]Don't Panic
No Fırfır

eğer ironi yaptıysan bana :)
doru sölüorum , zaten bu dediğin tipler de daha düşük yaşlardan bundan daha kısayken, yaşıtlarından farkllı olduklarını için kapılıo yani,
aynı mantık:
zürafaların boynu yüksekten yemeğe çalıştıkları için mi uzundur, yoksa boyunları uzun oldugu için mi yüksekten yerler.(cvp ikinci seçenek)

bu bir kanunu vardı da ismi uunttum[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?

[Bu mesaj -Legendary- tarafından 08 January 2004 19:38 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj -Legendary- tarafından 08 January 2004 19:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
regulus, 08 January 2004 19:37 tarihinde demiş ki:
eheh üstteki mesaja bence ikinci seçenek doğru diyecem konu kayacak
neyse sen dert etme daha gençsin ve boyun çok iyi ideal yani[hline]Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:

puhauha kendi söylediğim mantığı çürütmüşüm :),
editlenmiştir[hline]a.k.a wicked
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

boynunun ağrımasını bırak
fiat palioda gaza basarken aynı anda dizlerimle direksiyonu yanlardan tutup kullanabiliyorum :)
bir de arka kolyuğa kimse oturamıyor
dert dert dert[hline]Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ideal boyu falan biyana bırakın ben ideal boylu deil uzun boylu olmak istiyorum ama elbette denilen 2,10 luk ya da 1,95 lik öküz gibi seyler deil ben 5-6 santim uzasın diyorum bi de Jaan açıklar mısın bu dış takviye olayını[hline]
The lord of water spoke
in the silence
words of wisdom
I've seen the end of all
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ranges, 08 January 2004 19:44 tarihinde demiş ki:
1,95 lik öküz gibi seyler [hline]
The lord of water spoke
in the silence
words of wisdom
I've seen the end of all

ehehe adam biz öküz gibi dedi ya :D :D :lol:[hline]Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...