Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablo Net fiyatları.

Arkansis

Öne çıkan mesajlar

bu ayın türk telekom kablo tv faturasında şu ücretler war:
aylık analog paket ücreti: 7 milyon
internet aylık ücreti: 36 milyon
toplam: 43 milyon

şu "analog paket ücreti" sanırım kablotv nin ücreti yani internet bağlantısıyla alakası yok.
+ bikaç gün sonra ultratv nin faturası gelicek orda da ücret 27 milyon olucak.

yani kablo internete ödediğim fiyat:
36milyon + 27milyon = 63milyon olucak[hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

Bende en son 7. ayda ödemişim fatura ama o zaman zaten geciktirdiğim için kapatılmış kablo yayınım o günden bu zaman kadar da kapalı olması gerekirken açıkmış cuma günü gittim yeni abonelik açtırdım hehe

Yani ufaktan kazıkladım türk telekomu heh hiçte pişman değilim bu yüzden de pek söylenemiyorum internetin durumuna lol[hline]Xeal Soulreaver of SWG/Eclipse
--------------------------------------
I'm not a man of too many faces...
The mask I wear is one...

Sosyal ağlarda paylaş

Aktif in baktığı bölgeler 2 ye ayrıldı...
Ataköy,bakırköy e teknotel diye bi firma
Bahçelievler,bahçeşehir ede siemens bakıyor =)

Telekom bunlara altyapının sorumluluğunu vermiş okadar.Ne çıkarları varsa artık...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bahçeşehirde oturuyorum bu arada.. gelen 36 miltonluk fatura normal, aktif in kontratı iptal edildiğinden telekom un sorumluluğundayız.Destek bedeli diye birşeyde kalmadı tabi =)[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 07 January 2004 19:10 tarihinde demiş ki:
aktif in kontratı iptal edildiğinden telekom un sorumluluğundayız.Destek bedeli diye birşeyde kalmadı tabi =)

bu ne baldır ya?! biz nie ultratv gibi aracı bi kuruma ödeme yapıyoruz. hadi ödüyoruz bari nie bu kadar fazla (29.5 milyon) ?[hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakmayın ama ben ona bal diyemiyorum, bizim yaşadığımız bağlantı sorunlarının haddi hesabı yok. 1 hafta boyunca net gitti aktifkablo varken.İlahi adalet hehe şimdi çektiklerimiz karşılığı daha az ödüyoruz...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Altyapıya bakan firmalar tarifeleri değiştirirmi bilmiyorum =/
128 alınca sanırım 192 veriyorlardı bu arada.[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Adsl ye nedense güvenemiyorum , yurtdışındaki gibi olursa kablo adsl den zamanla daha iyi olur.Zırt port değiştirmemek için bende bekliyorum.Bide adsl ile oyundaki pingimin nası olacağı maçhul =P 250 ping varken hazır riske atmaya deymez hehe[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilverSurfer, 08 January 2004 11:22 tarihinde demiş ki:
ya ben 3-4 aydır kablonet abonesiyim daha bi tane fatura gelmedi. nası iş bu toptan mı sokcaklar yoksa beni unuttularmı ne?

Bendede durum aynı,sadece ultratv den fatura geliyor oda karttan otomatik ödeniyor ama gelen kablolu tv faturasında bir değişim halen olmadı neden anlamıyorum ve diken üstünde bekliyorum.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...