Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ICQ Suxxx Miranda Rulzzz

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Bende Trillian bağlanmıyodu, şimdi bunu kurdum proxy ayarlarını yaptım falan buda bağlanmıyo.Bağlanabilen varsa bana çalışan bi proxy söyleyebilir mi?

Bide bu miranda nın yeni versyonu mu?Öyleyse sürekli çökme problemini giderdilerm mi?[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

benim miranda ses çıkarmıyor
sounds ta preview diyorum olmuyor
ses dosyası yok mu ?
neyse icq dan çalarım :)

bide şey olayı nası oluo
bana mesaj gelio
reply a basınca yeni pencere açılıo
aynı pencereden reply yapmak istiom (single msg mode ta)[hline]SBGG! - Headshot Studios Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

Alla alla 15000 üyeden bi sen atladın ama lafa nedense... İlginç... Benim bu zamana kadar kimseden bi korkum olmadı. Ne düşünürsem sölerim. Banlansamda senin gibi ağlamam gider yeni acc alır gelirim. Gene ortama girerim. Takıl sen kafana göre ama fazlada sazanlık yapma.. Sarmaya kalktığın adamada dikkat et...[hline]Her oyun bittiğinde $ah ve Piyon hep aynı kutuya koyulur...
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi dakka!
bi dakka
Xaero millete yaranmak amaçlı mı açıyor bu topicleri
güldürdün beni gece gece.

Xaero çok ftp gezen biri, bu nedenle nette bulduğu insanların işine yarayacağı şeyleri buraya koyar. Sen buna yaranmak amaçlı diyorsan o zaman birine iltifat ettiğimizde bizxi yavşak olarak görmenle aynı şeydir bu.[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...