Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Tatili Duyuruları

CaRCaRaS

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Gelsinde vali bey burdan üsküdar meydanına kendisi yürüsün :d[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

-Vali Bey
-Efendim Yavrucum?
-Neden Okullar Tatil Diil?!
-Eee Her Kar Yağdığında Tatil Olmasına Alıştınız Birazda Zora Alışın...
-Ne Diyon Lam?!!!
-Bak Yavrucum Ben Erzurumda Askerlik Yaptım Orda Çocuklar Kanları Donsa Bile Okula Giderlerdi Sizde Gidin
-Sttr ORDAAAAAN

*!Corp Por*

*!Kal Vas Flam*

(bu Arada Bye Ben kactım nereye Tabiki Okula :( )[hline]Hayat Benle sınırlıdır ben ise sınırsız...
Elgra The Nightshade

Scrolls Of Elgra
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Hadi dünü geçtimde bugunun ne alakadır olmaması dışarda kardan eser yok dışarsı sadece BUZ yuh diyorum yani 10dklık yolu 20dk 2 kere düşerek gittim ne yani bendemi zincir takıcam minubus ayrı bir sorundu kardeşimin serviside oldukça actionlı bir gün geçirmiş helal olsun bir deli bir taş atıyor 40 akıllı çıkaramıyor.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu vali biraz aptal bir insan galiba.

Şimdi düşünün istanbulun yüz ölçümünü. Neredeyse bağzı ülkelerden büyüğüz. Vali bu konularda biraz geri olsa ki adam sabah kalkıyor . Camından evinin önüne bakıyor kar yok. Okullara ara verilmeyecektir diyor. Şimdi kardeşim ne alakası var senin evinin orasıyla benim evimin burasının. Nereden biliyorsun 30 km ötede tipi olup olmadığını. Sabah televizyonu açtım 2 gün önce. Bizim burada tipi var , adam sahil kesimlerinde kar yok o yüzden tatile gerek yok diyor. E ulan ilçelere neden tatil etmiyorsun be adam. Sahil kesiminde kar tutarsa bizim buradaki halimiz ne olur peki onu biliyormusun ?
Sosyal ağlarda paylaş

Haa birde şöyle bir durum var. Vali bey ne demiş çocuklar zor durumlara alışsın. E be cahil adam burası sibiryamı? Bizim insamımız istanbulda alışkınmı kış şartlarına ? Senede 3 gün kar yağıyor ve bazen tatil oluyor bazende olmuyor. Arabalar yollarda kalıyor kazalar oluyor. Sabahleyin okula giderken 20 dakka araba ısıtttık sıcak sular dökdük camlara ki önümüzü görebilelim diye. Bizim insanımız kış çok sert geçmediği için yollarımız araçlarımız o tür şartlara göre donanımlı değil pek. Ama bunu anlayamayacak kadar gerzek bir valiimz var TÖBE YARABBİ SİNİRLENDİM YA .Zor şartlar nedir ya ? Bombalar patlarken mi ders yapmamız gerkiyor . Okula gidemiyoruz be ....
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Olurmu canım vali çok akıllı ve bir okadarda kültürlü biri :d[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...