Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Tatili Duyuruları

CaRCaRaS

Öne çıkan mesajlar

Bundan sonra kar durumlarında okulların tatil olduğunu öğrenmek için kendimizi parçalamicaz kurtulduk altyazı peşinde koşmaktan çünkü artık ya akşam 7 haberlerinden öğrenicekmişiz ya da sabah 5 te açıklanacakmış.. olabildiğince de okullara gidildikten sonra alakasız bi saatte tatil yapmayacaklarmış.. rahatladık artık ohh sonunda halkla iletişim sağlandı :D[hline]Ave Caesar! Morituri te salutant!
Sosyal ağlarda paylaş

off kar tatili demeyin yaa..
bugün deli gibi yağdı hatta okula giderken bi yokuşta yarım saat kaldık ama okullar tatil mi? milli eğitim bakanı(mızın)nın inadı yüzünden gittik yine.[hline]Gitar Nubisi
------------
Catdog, 01 January 2004 13:15 tarihinde pazar alanında demiş ki:
burası satış sitesi değil yanlış yerde ilan vermişsin
Sosyal ağlarda paylaş

eheh doğru.
yalnız biraz önce devlet meteoroloji işleri müdürlüğünün sitesinden haritalarda
yarın İstanbul da anadolu yakası karlı fakat şansımıza tüküreyim bu avrupa yakası parçalı bulutlu diyo..

ben artık ümidi kestim bu sene bence kar yüzünden bi tatile fln giremiycez :([hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:

(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
shapshal, 06 January 2004 20:53 tarihinde demiş ki:
off kar tatili demeyin yaa..
bugün deli gibi yağdı hatta okula giderken bi yokuşta yarım saat kaldık ama okullar tatil mi? milli eğitim bakanı(mızın)nın inadı yüzünden gittik yine.[hline]Gitar Nubisi
------------

iyide illerde tatili milli eğitim bakanımı karar veriyor?[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaRCaRaS, 06 January 2004 21:03 tarihinde demiş ki:
evet abi milli eğitim bakanı vermiyo ki valiler veriyo illerde...[hline]Ave Caesar! Morituri te salutant!

benim bildiim valiler bi üstüne sölüo sonunda milli eğitim bakanlığı illerde tatil olup olmamasına karar verio? yannış bilio da olabilirim tabi[hline]Gitar Nubisi
------------
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece 0 dereceydi, bu gece -2 veya daha az deniyo... kar yağarsa daha ii tutar yani, ama yarın dumur olmamak için inanmamak daha iyi, ben şahsen inanyorum tatil olucaana, yarın sınav var tatil olmassa hiç hoş olmaz o yüzden inaniimki bu gece huzurlu bi uykum olsun :-P[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ataşehirde şuan yollar buz tutmuş vaziyette ve üstlerinde 2 cm kadar kar var. Vali ataşehirde otursa kesin tatildi :([hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

Yarın tatil olmasın yaa...
Okula dağı çamuru aşıp kendi imkanımla gidiyorum, sabahın 5inde kalkıyorum, hava buz gibi oluyo ve yarın iki tane iğrenç sınavım var fakat genede okul istiyorum kardeşim. Arkadaşlardan uzak birgün daha geçiremem ben... (Bugün gitmedimde....)[hline]avatar
Sosyal ağlarda paylaş

wulfgar bizi düşün be. >=-([hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

Iıııı o zaman sizin ataşehirde oturanlar okuldan raporlu sayılsın hödö mödö...Ataköydekiler (ben) herdaim okullarına gitmek zorunda olsun yada en iyisi okullar tatil olsun bizde arkadaşlarla başka bi mekanda bulaşılım ıııı evet böle olsun

*! kahve içmeye gider, iice saçmalamıştır*[hline]avatar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...