Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mucize!!

yosun

Öne çıkan mesajlar

said:
fizban, 06 January 2004 14:27 tarihinde demiş ki:
çamlıcada eğer kardeşinin servisi kaymışsa bu şöförün suçudur, zincir takaymış.

'alışık değiliz' diyosun, alışacaz. fazla tatil yapan bi milletiz. okulun maksadı okula gidip gelmek, eğitim yapmak. tatil yapmak değil. 3-5 gün kar var diye 3-5 gün tatil olacak diye bişey yok. kar okula gitmeyi imkansız kıldığı zaman tatil olur. bugün de gayet gidilebilirdi yollar.

2 sene önceki olay hataydı; vali bu değildi.

çektiğiniz sorunsa, sorun da çekeceksiniz kardeşim ne var şurda 2 saatiniz gidiyo yolda max.

2 gün sonra okulunuz bitsin iş hayatına girin o zaman göriyim sizi. 'işler tatil olsun' mu diyeceksiniz ?[hline]ölmeden önce ben de melektim..

O yollardan sadece sizin okula gidiliyosa bilemem ama benim ve kuzenimin okullara gidilemiyordu....[hline]60-70'lerden CSNY... Ama Neden Kimse Bilmiyor!

[Bu mesaj Sensible tarafından 06 January 2004 19:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 06 January 2004 19:07 tarihinde demiş ki:
her yerde üniversite var, her yerde iş yeri var.

hepsine ulaşılıyo. sizin okul eğer medeniyetin olmadığı sadece sizin lisenin olduğu yerde yapılmışsa sizin sorununuz.[hline]ölmeden önce ben de melektim..

Arkadaşım sende idrak yolları enfeksiyonu mu var? Kuzenim St.Joseph'de okuyor okula ulaşamadı yarı yoldan döndü. Dayım işe gderken kaza yaptı. Bazı tanıdıklar okula 1-1.5 saat geç gitti,bazıları hiç gitmedi.[hline]60-70'lerden CSNY... Ama Neden Kimse Bilmiyor!
Sosyal ağlarda paylaş

Fizban yazık edıyorsun beyaz sayfaya kelımelerın soyluluguna hak etmıyorlar boyle köle pazarında satılır gıbı aynı yerlerde aynı sekılde ve sıvrılmış durmaları hem sana hem onlara...

Tatilci bir millet demişsin kabul ediyorum ben kendimce fakat bu trafik bu arabaların fazlalığı ve şehir düzeni değişmedikçe genç nesilden çok bu okul daki kavram gençliğinin tatil beklemesi çok doğal ve inan ki senden tatil olmasını içten içe istersin yani ölürken bir ateist in tanriya inanmasi kadar anlaşılır ve kalbi bir olaydır bu yanı bunu daha fazla uzatıp
Akıllı Adem oynamanın rolü yok der atalar yani bu sozlede sonlandırıyorum hı..Evet eger sozlerım senı kırarsa bılkı senı kırmak ıcın sunmadım salmadım bu beyaz yaylaya bu kelımelerı...
Sadece bır sekılde daha fazla yonden ıncelemenı ıstedım konuyu
Saygılarımla Ruh...[hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 06 January 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
ST JOSEPHE ULAŞAMADI MI ?

yıllarca kadıköy anadoluda okudum, yolların en ölümcül olduğu halde dahi okula amuda kalkarak bile gidebildim.

kuzeninin avcılarda oturuyo olması gerek ulaşamaması için.

idrak yollarımda hiç bi sorun yok allaha şükür[hline]ölmeden önce ben de melektim..

Gel Maltepeye st.joseph'e 1 saatte ulaş yol paranı ben vericem.[hline]60-70'lerden CSNY... Ama Neden Kimse Bilmiyor!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
onlyreal, 06 January 2004 15:43 tarihinde demiş ki:
o cok buyuk gordugunuz amerikadada kar yaginca tatil oluyor konusmak icin konusmayin ya

hmm bana rastgelmedi daha valla oyle bi tatil :) bi gecede 40 cm falan yagmazsa etmiyolar tatil falan hicbiyeri, yoksa buradaki gibi olacaksa bizim orda araliktan nisana kadar tatil yapmamiz icab eder
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...