Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ooh! cumanın gözünü seveyim.

Ra_d

Öne çıkan mesajlar

ar-ge müdürün iş yerini eline saps-12 yada .45 colt ile basmanı sağlamak için elinden geleni yapıyor galiba ra_d,sekreterlerin %99'u uyuz omak zorundamı?(hayır tabiki%99.9'u uyuzdur)[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yalan söylemesi daha fazla bir dezavantaj oluşturur. Herkesle muhattap olmayacaksın da o amcam seni odasına aldıktan sonra o iş de yaş tabi.

Okulda fazla derinlerine inmemişler diyeceğim o vakit. DSD'yi ben 2 kişi olarak Prof. Cem Göknar'dan almıştım. Adamın odasında ders yapıyorduk. 2 kişi olunca özel ders gibi birşey oldu. Hocamızda dalında sayılı kişilerden olunca hoş bir DSD kültürümüz oluştu. Eğer ders 1 dönem daha olsaydı ve aynı şekilde devam etseydi ikili sistem mucizesi karşısında kesin kafayı yerdim. Şu an bile ikili sistem lafı geçince ellerim titriyor.

Zaten sonraki dönem sakinleştirici olarak DSP (digital signal processing) vererek uyuşturup sakinleştirdiler. (tanrım ne iğrenç dersti o öyle)[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

benimd eçekti çok çekti hemde ya ya banada vermezlermi o dersleri?. Ya ben niye burda aptal aptal matematik fizik soruları çözüyom ki ben bunalrı biliyom ya of ühühüh. Keşke Öss daha zor olsaydıda iş zewvkli olsaydı. Benide alın yanınıza ühühüh :(((.[hline]Alma?
Mater?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...