Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hibin sirri

daverc

Öne çıkan mesajlar

bizde de Sheph var warden 10L10 ehu
bardların en önce öldüklerine veya kolay öldükleri doğru eger noob biri oynuosa. şimdi övünmek gibi olacak ama ben hiç ölmüom anasını satiim =P
bi tank oluo grupta beni koruo warden da gerektiğin beni koruyup heallio. ben zaten 4 casterın arasına bi koşuom yanıma gelen pb den zortluo =)
ha ilk anda mezz atamassam da .5 saniye içinde ölüom eheh
yani bard güçlü char ama abartılcak kadar deil[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim server birincisi avalon paladin lol aciyorum adamin okadar emegine :) gerci bu aralar birinciligi kaptirdi ama adam 10 m rp yapip birakti tabi arkadan gelenlerde yetistim diye seviniyolar herife :-p ama adam harbi muthis oynuyo bigun ikimiz gidioduk onla karsidan 1 warrior cikti adam benim uzerime kostu o sirada ben bi ok darbesiyle yerdeydim adam once okcunun uzerine kosup onu oldurdu sonra bakti az cani kaldi herif warriora stun koyup beni resledi sora beraber oldurduk adami :)baya eglenmistik[hline]Daverc...WTF ?! --> ..Mandooo, 11 December 2003 16:52 tarihinde demiş ki:
kim ne derse desin en pis pislik şudur abi:
özellikle UEFA ve ŞAmpiyonlar ligi maçlarında Brezilya taraftarı uygulamaktadır bunu...

Sosyal ağlarda paylaş

alpha kim ya?
=P[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+

multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nyrio, 25 December 2003 21:23 tarihinde demiş ki:
o adamin ismi ilk duyulmamisken we sblerde bafbof yokken adam robe giyip staff aliyodu sbler bunu mage zannediodu, adama daliolardi gebertemiolardi :)[hline]*!Nurse ----- 50 Cleric* *!Little ----- 50 Friar*
:tebrikz:

sus lan ![hline]Imza bilmem... Parmak bassam olur mu ?!!?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 19 December 2003 18:58 tarihinde demiş ki:
Bisey merak ettim; betasindan beri daoc oynuor bi cogumuz we hepimiz bilirizki hibernia population bakimindan herzaman en az olmustur usada oynayana kadar bukadar az sayida olupta baska bi gilda we char yoktur zannediodum siralamada birinci olsun felan.. yani demek istedigim nerdeyse butun serverlarda hibernia en az we ezik gozukuyor ama gilda sirlamalarinda birinci we server birincisi hiberniyadan cikiyor.. ben bi albion olarak hiberniayi pek fazla sawastada goremiyorum, gormuyordum ara sira gece gelirlerdi geldikleri zamanda zaten machadan biz odine giderdik cunku butun server olarak gelirlerdi e peki bu adamlar nerde nezaman nasil realm puani yapiyorlar bakiyorum hadriana giden albion yok e midlerde zaten hep macahada oluyor genelede bu hiblerin bunlari nasil yaptigini anlamadim.. suan lancelot hibde oynuoruz 1200 kisi oludugu zaman serverde 220 en fazla 250 hib oluyor . ama birinci olan adam Mistwraith diye bi enchanter adam 12.5 milyon rp lerde geziyo.. gilda siralamasinda Kos 230 milyon realm puani ile birinciyken ikinci sadece 112milyon.Diyebilirzki Albion we Midgardda realm puani bolunuyor . iyide hiberniada nerdeyse albion weya midgardin yarisi kadar we ben adamlari rr disinda gormuorum.[hline]Daverc...WTF ?! --> ..Mandooo, 11 December 2003 16:52 tarihinde demiş ki:
özellikle UEFA ve ŞAmpiyonlar ligi maçlarında Brezilya taraftarı uygulamaktadır bunu...

lan E. bidaha böle lag yapacak threadler acma haaa...
bide özele bak baqem..[hline]Imza bilmem... Parmak bassam olur mu ?!!?
Sosyal ağlarda paylaş

nesi komik zegna olm =)
garba en kral zerg lead eden herif zaten eğer emain de alb zerge karşı yapıcak bişeyi kalmamışsa hehe[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+

Sosyal ağlarda paylaş

alla alla Dem Hibbies zaten 8 kişilik guild herifler tek başlarına takılıolar her zaman?
hatta bi kere 3 fg daldı bunlara biz de geçioduk ordan biz de girdik savaşa. aldık herifleri sonra domain dedi niye leechlionuz ulan falan. aslında haklı herifler alıo 3-4 fg ama nolur nolmaz =)[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Aragorn-, 26 December 2003 18:29 tarihinde demiş ki:
alla alla Dem Hibbies zaten 8 kişilik guild herifler tek başlarına takılıolar her zaman?
hatta bi kere 3 fg daldı bunlara biz de geçioduk ordan biz de girdik savaşa. aldık herifleri sonra domain dedi niye leechlionuz ulan falan. aslında haklı herifler alıo 3-4 fg ama nolur nolmaz =)[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+

Muheheh adamlar cidden iyiler ama bu leach olayını abartmıslar tabi bizim ispanyollari 5 fg de olsar hemencik yok ederler adamların ustu full sidi drop ama oyun oynamaktan bi haberler irenc ispanyollar bi ispanyol serveri acmadı ki goa :)[hline]Konhart 50.8 Necro
Mosqi 50 İnfil 4L1
Coming soon 50 reaver
Sosyal ağlarda paylaş

ahah bizim vigilance a benzio demek sizin ispanyollar
ne o heriflerin guildin adı? hiç duymadım ispanyol guildi diye =)[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+

Sosyal ağlarda paylaş

yas geldi gozumden gulmekten. ajaja yani. LOL
bizim serverdada var bisuru ispanyol bizim allianceda guildleride ama cok tatli insanlar. onlarda jejej diye guluyolar ehe :)[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Qoiw Deadsoul
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©

[Bu mesaj thanatos tarafından 26 December 2003 22:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi gece yunanli bi arkadas hadi gelin gizlice sidi ye gidioz dedi herkez anon oldu bi suru hazirlik filan yapildi zor bela girdik iceri 3 veya 4 mob kestik birden death yazıları gecmeye basladı ulem ne alaka dedik bi who cektik full cabeleros pikonos yuhh dedik neyse bi kac dakaa gecti onumuzden biri gecti jajajaaja diye megersem adamlar full sidi deymis biz bi bok bilmiyoz ex albiyondaki ispanyollara heal diyosun exp kasarken heal meal yok heal diye tekrarliyon ses yok en son wtf diye bi nara patlatıyon olmeden son kez aradan 1 dakka gecio herkez olu bu mal aa awaydim ben ne oldu bole diyo off offf[hline]Konhart 50.8 Necro
Mosqi 50 İnfil 4L1
Coming soon 50 reaver
Sosyal ağlarda paylaş

neden kızdınız canım? bence çok komikti yaşına göre[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+

Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 27 December 2003 20:37 tarihinde demiş ki:
cok komiksin öldum gece gece[hline]Daverc...WTF ?! --> ..Mandooo, 11 December 2003 16:52 tarihinde demiş ki:

beter ol la ![hline]Imza bilmem... Parmak bassam olur mu ?!!?
Sosyal ağlarda paylaş

ispanyollardan bahsetmeyelim lütfen. mnsktymnn evlatlarının xp gurubuna girdim geçen gün yanlışlıkla. solo yaparak kastığım 0,7 bub un 0,4 ü orada gitti. ben kerizliğime yanarım başka birşeye değil. nekadar tasker varsa hepsi custodia malacitana'ya girsin inşallah diyorum şu mübarek yılbaşı gününde.[hline]Obscurd HAYVANHERiF 50th season ASq Paladin - Deleted [R.I.P.]
Obscurd ANIMAL 4X ASq Minstrel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Weretiger, 31 December 2003 01:41 tarihinde demiş ki:
ispanyollardan bahsetmeyelim lütfen. mnsktymnn evlatlarının xp gurubuna girdim geçen gün yanlışlıkla. solo yaparak kastığım 0,7 bub un 0,4 ü orada gitti. ben kerizliğime yanarım başka birşeye değil. nekadar tasker varsa hepsi custodia malacitana'ya girsin inşallah diyorum şu mübarek yılbaşı gününde.[hline]Obscurd HAYVANHERiF 50th season ASq Paladin - Deleted [R.I.P.]
Obscurd ANIMAL 4X ASq Minstrel

LoL dedigim gibi adamlar hic bise bilmio ama en iyi itemlar onalarda ne diiim jajaajaj[hline]Konhart 50.8 Necro
Mosqi 50 İnfil 4L1
Coming soon 50 reaver
Sosyal ağlarda paylaş

Sidi de koridorun basinda oturuosun (gizli yapilmis raid)..Koridorun ucundan bi grup eleman geciyo...JAJAJAJJAJAJAJAJ diye sonra 10 dakika sonra obur tarafa dogru akıyo amcamlar gene jajajaja diye diye cekirge surusu gibiler.. :)

RvR da da boyleler bunlar akıyolar oraya buraya surekli binlerce var bunlardan ama bi olay yaptiklarini gormedim..nerdeyse adamlarin 2.5 fg sini 5 tane hib aliyo :)[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...