Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablonet yavasladımı ne!!

keyn

Öne çıkan mesajlar

ya rezillik ama ya bu kadar dengesizlik olamaz ya. gelirler.gov a bile giremiyorum naapıyım ben böyle kabloyu ya?

*!Modemi camdan fırlatır*[hline]The lady in red is dancing with me cheek to cheek
There's nobody here, it's just you and me, It's where I wanna be
But I hardly know this beauty by my side
I'll never for get, the way you look tonight
The number you have dialed is walking with his girlfriend please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 05 January 2004 18:16 tarihinde demiş ki:
"PİÇ" statusunu kazandı...
hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth...

kazanmasına gerek yok zaten öyleydi.[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

Yasasın ttnet! Yasasın kablonet! Yasasın beceriksiz hıyar herıfler!

Geyik bir yana, evet, dsl portları açıldığından beri kablonet süper yavaşladı. Neden acaba???

Biraz önce yahoo'ya 3543 ms ping attım, şahsi rekorum, mutluyum...[hline]Fui - Up & Coming Shade
Laimes - His Dumb Bot
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 05 January 2004 18:43 tarihinde demiş ki:
Yüooo gayet hızlı jet gibi aşmış Telekom rulz.

naptin abi ya!günlerdir ne diyoruz biz sen ne diyosun gizli telekom acanı fln misin? :D[hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

Of fıstık gibi valla! Yurtsışı hatları geçici bir güzelleştirme çalışması yüzünden kalaı o yüzden 3534 ping almışsın telekomdan kablo dsl den hep hızlıydı. Kablo rulaz. Demin 128k yla 25 le indiriyordum ooh misler gibi.[hline]Bir şey biliyorsam; o da hiç bir şey bilmediğimdir.
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 05 January 2004 18:58 tarihinde demiş ki:
Of fıstık gibi valla! Yurtsışı hatları geçici bir güzelleştirme çalışması yüzünden kalaı o yüzden 3534 ping almışsın telekomdan kablo dsl den hep hızlıydı. Kablo rulaz. Demin 128k yla 25 le indiriyordum ooh misler gibi.[hline]Bir şey biliyorsam; o da hiç bir şey bilmediğimdir.
[/b]

*!Sniper ini hazırlar*
Bişey mi dedin :D[hline]KinGpiN the striked sazan
BabacumMostors, 27 December 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
yabancı am da kullanmasınlar alla alla ben zorda kalmadıkça kullanmıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...