Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sergen vs Hoojidonk

crepuscolo

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar yani ben futbol u seven biriyim maclari da izlerim sergen in frikikten en cok gol attigini bu sene gordum..dier senelerde adam vuruyodu irak a bomba olarak gidiyodu :) sonuc olarka benim dusuncem hooijdonk un frikik bakimindan daha ustun oldugu..bide sole bi yanlis anlasilma var sergen le hooijdonk un oynama yerleri cok farkli..biri orta saha biri forvet oynuyo hayati boyunca forvet oynamis birinin(bundan emin degilim :) ) hep orta saha oynamis birinden daha ii pas daha teknik olmasi dusunulemez diye dusunuyorum heh..
Sosyal ağlarda paylaş

Evet atıyordu, ama hooijdonk dunyada sayılı bu konuda. sergenle kıyaslanmaz. genel olarak sergen cok daha yeteneklı. zaten ıkısını kıyaslamak sacma. kıyaslanacak tek tarafı ıkısınde frıkık atması. ama bu konuda hooidonk bır kac gomlek ustun.[hline]"İki şey sonsuzdur. Birincisi Evren, ikincisi insanoğlunun aptallığı. Ama ilkinden o kadar emin değilim !"
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin bi fenerli olarak pvh frikik atamıyo diorum oldumu?
8-9 msg yazılmıs ki kacı fenerli bilmiorum en fazla 5- 6 diyelim hepside pvh ii frikik atıo dio..pvh elestirme topigi mi bu elestirsin adamlar?konu frikige kayınca doal olarak herkes fikrini yazıyo..aynı olmasına cok uyuz olduysan senin problemin o
Sosyal ağlarda paylaş

Kingpin, yazıları ıyıce oku. herkes sergen daha ıyı futbolcu demıs. ama konu frıkıkse orda duracaksın ıste. kımsenın haddı degıl frıkıkte pvh'u elestırmek. adam super ıste kabullen.[hline]"İki şey sonsuzdur. Birincisi Evren, ikincisi insanoğlunun aptallığı. Ama ilkinden o kadar emin değilim !"
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 25 December 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
abi Sergen ne kadar şımarık ve tembelse
Van Hoojidonk o kadar çalışkan ve iş disiplini olan bi adam
Sergenin yeteneğinin 5 te 1 i yoktur PVH'de ama Ondaki futbol ahlakının 20 de 1 i sergende yoktur

e ben ne dedim ki? :)[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bullet, 25 December 2003 17:50 tarihinde demiş ki: adam super ıste kabullen.[hline]"İki şey sonsuzdur. Birincisi Evren, ikincisi insanoğlunun aptallığı. Ama ilkinden o kadar emin değilim !"
Albert Einstein

Ben kabullenemiyorum mu dedim önce sen benim yazdıklarımı bir okursan daha iyi anlarsın ne demek istediğimi.. pvh iyi frikik atabilir gerçekten de iyi atıyor ancak attığı frikiklerin çoğunun avrupadaki kalecilerin yiyeceğini zannetmiyorum çünkü anadolu takımlarının kalecilerine bende atarım gol.. adam kendisi de demişti ben türkiye'ye gelmeden önce golcü olarak tanınıyordum ancak buraya geldikten sonra frikikçi olarak tanınmaya başlandım falan gibilerinden bişeyler söylüyordu tv de neyse sonuçta pvh kral.. anlıyorum ben sizi :)[hline]KinGpiN the striked sazan
Dön bakim 70'li yıllara ne modaydı ? Murat 124, böl ikiye 62 , 62 den ne yaparsın sen ? tavşan , böl ikiye şan , tersten oku naş hadi bakim naş anladın sen anladın...
Sosyal ağlarda paylaş

kingpincim
güzel kardesim
canım
cigerim ;)
tvde eger biraz dikkatli izleseydin adamın frikikci olarak tanındıgını soyledigini daha ii anlayabilirdin..
ayrıca avrupalı kaleciler yemez demissin de
adam bi dunya frikik attı yurtdısında yani
e ordaki kaleciler de doal olarak avrupalı kaleci oluyo ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...