Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

virtual knex

senko

Öne çıkan mesajlar

bu gün bizim bi arkadaş dedi bu knexlerin bilgisayarda yapılabileni çıkmış bilgisayarda parçları ekleyip oynuyomussun dedi bende heveslendim tabi ne de olsa cocukluğumuzun oyuncağı :) aradım ama bulamadım bi bilgisi olan varmıdır ? acep[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

kinex bendede vardı ya parmaklarımız mahvolurdu tak çıkar o yüzden soldum lego derseniz bende atlarım benim kadar lego var evde:) renklerine göre ayırıp sakladık legodan tatar yayı kule vinç, teleferik(evi boydan boya), misket atan bi zımbırtı gibi şeyler yapan az insanlardan biriyimdir:)[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

Kinex'e pek ısınanamıştım ben.

Ben Lego Techic ile uğraşmıştım zamanında.

Halada duruyor Techicler yapılı biçimde heheh...

Ferrari vardı bir tane.
2 tane Star Wars Droid'im vardı Empire'ın.Yuvarlanan süperdi ama işkenceydi yapması 13-14 yaşlarında yapmıştım sanırım.Top halinde duruyordu basıyordun löp diye çıkıyordu silahları falan.
Sonra F1 modeli vardı falan filan...

Virtual'ı varsa kinex'in falan süper olur hakkaten =).[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler biraz arştırmayla virtual knex olayını buldum
www.ldraw.org sitesinden ldraw adlı programı (bu programla virtual lefo ve lefo technic yapabilioz)
sonrada
http://home.ifriendly.com/~fourfarrs/construction.htm#knex
http://home.ifriendly.com/~fourfarrs/library.zip
sitelerinden knex için libleri alabiliriz ama knex liblerini nası yükleyecem hala bulamadım :([hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

ingilizce bişiler yazio ama anlayamadım ki grup oluştur cart curt bi ton şey dio...[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
bende bi torba vardı annem ufak kuzenlere vermiş onlarda bahçede çamura saplamış çorba falan yapmışlar içinede onları koymuşlar ohh...
knex le motor yapması çok hoşuma gidiyodu.
gazetede veriyodu bi ara rengarenk olmuştu sene 1996 falandı heralde oha 13 yaşında knexlemi oynanır laaan. :P[hline]Bulacak bi şey yazamıyorum.
Sì man i yulman nin enquantuva?

expn.go.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...