Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Yağsın

Wispy

Öne çıkan mesajlar

said:
fizban, 17 December 2003 22:49 tarihinde demiş ki:
işallah yağmaz, işalla havalar hemen düzelir, bugün okula gidene kadar bile canım çıktı, okulda dondum ölüyodum soğuktan, evsizleri düşündüm şöyle bi, hadi ben otobüsten otobüse binerken 30 dk donmuş oliyim, insanlar ne şartlar altında yaşıyo.

onu da geçtim, işe gitmek durumundaysan gidiyosun, işleri tatil ettik diye bi durum yok.[hline]despite all my rage, i'm still just a rat in a cage

bak ya bi mezun oluyolar hemen liseyi unutuyolar
hepsi böle bunların :)
Sosyal ağlarda paylaş

KAR DUALARINIZ KABUL OLDU!

ankarada bugün felaket kar yağdı ozellikle dağ başinda okuyan ve oturan(bilkent)benim gibi arkadaşlar bunu çilesini çekti hemde tam LotR özel gösterimden çıkmıştık!donduk valla saolsun dojorel bırakti yolun yarisina kadar...

bizim okulda tatil fln olmuyomus walla hayal kurmasin bilkentliler[hline]Mors certa et hora certa
Sosyal ağlarda paylaş

Ankaralı yoldaşlarım; öğlen saatlerindeki ıslak zeminin gece saatlerinde buza dönmesi ve devam eden ve dizboyu olan yoğun kar yağışına dayanarak üzülerek söylüyorum ki yarın okullar %95 1 gün süreyle tatil.

*!Okulların yarın tatil olma ihtimalini düşünür ve ağlayacağı gelir.Kız arkadaşı ne yapacaktır acaba tatilde??*[hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OutTrader, 17 December 2003 22:58 tarihinde demiş ki:
KAR DUALARINIZ KABUL OLDU!

ankarada bugün felaket kar yağdı ozellikle dağ başinda okuyan ve oturan(bilkent)benim gibi arkadaşlar bunu çilesini çekti hemde tam LotR özel gösterimden çıkmıştık!donduk valla saolsun dojorel bırakti yolun yarisina kadar...

bizim okulda tatil fln olmuyomus walla hayal kurmasin bilkentliler[hline]Mors certa et hora certa

onemli degil, zaten yolumun ustuydu :D
Vallaki cok uzgunum, yarin tatil olmali, nasil gidip gelicem beenn![hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...