Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dinlediğiniz en hasta şarkı?

Bone

Öne çıkan mesajlar

aslinda Judas Priest in her şarkisi hastadir. ama içlerinden bikaç tane seçmek gerekirse:
Judas Priest - Beyond The Realms Of Death
Judas Priest - The Sentinel
Judas Priest - Victim Of Changes
e bi de Painkiller tabii

ayrica bi de:

sentenced - farewell
the survivor - burning heart
sentenced - one more day.

"i regret every single day , i ever lived in my life
i gave all i had in me , its time to say goodbye"

böle nakarat mi olur ya.. süper babuş.. (sentenced - farewell)[hline]%108 alcoholocaust!
bir insanlik ayibiyim bu alemde..
Sosyal ağlarda paylaş

anathema - lost control
ahhh ah adını söleyince bile kendimden geçtim,
ne harika şarkıdır öle
ne harika vokaldir öle
ölüorum bitiorum
daha şarkıya yavaşça eşlik etmediğim bir sefer hatırlamıorum
acaba ben kontrolumü mü kaybettim ya?
:)[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

Cradle of fillth- From craddle to enslave dinlediğim en hasta parçadır acaba adamların malkavien olmasından mıdır acep? :)
klibinde de bayanlar kemanın yerine bileklerini tutup kesmeleri ise ayrı bi hadisedir ki bana karısını öldürüp kemanını cilayan lanetli adamın hikayesini hatırlatır oy oy..[hline]Whispering Banshee am I
Saygı güçlü olana verilir.
Est Sularus Oth Mithas; Otorite ya bilekle kazanılır yada yürekle
Sosyal ağlarda paylaş

4 şarkı var 4'ünü de duyunca yavaş fln olmamalarına raamen aalıyorum neredeyse hatta ilk ikisinde gerçekten... sanırım hatırlattıklarındandır:
Mercyful Fate-Come to the Sabbath; ama bunun live King Dİamond versionu yani söyleyen değişmio ama öyle işte...
Demon's&Wizards- Fiddler on the green; sözleri çok şey ifade edio bana
Metallica-Astronomy
Moonspell- Alma Mater[hline]İst. Avrupa yakası 16-18 yaş arası enstrumanına hakim heavy metal çalacak ve b.g. iron maiden gibi grupların sololarını zorlanmadan atacak solo gitarist aranıo; [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

opeth-master's appartice
blind guardian-time what is time
tankard-rectifier(msg yazarken dinliodum gaz yapmışım yazıyım dedim :D)[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 26 December 2003 18:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deathblade, 24 December 2003 10:45 tarihinde demiş ki:
Dark Tranquillity - Insanity's Crescendo
-
Insanity's Crescendo Tear Out The Blinded Eye ! Ölürüm biterim bu şarkıya bağıra bağıra söylediğim hasta şarkı .

Harbi den şarkı süpermiş.Dark Tranquillity sevmezdim aslında ama bu şarkıyı cidden cok sevdim :) sgl[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

anathema - flying,regret,one last goodbye[hline]Llama, 16 December 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
sperm triballerı lazım arkadaslar bıldıgınız varmı allah askına acıl sekılde lazım sıgara ıcın ola bılır sakallı ola bılır yanı elınızde ne varsa buraya koya bılırmısınız....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...